Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Anonim totalnie nie widzę związku.... chyba, że sugerujesz, że hasło 1234 56 jest tak samo łatwo złamać jak 123456 to serdecznie gratuluję i nie widzę sensu dalszej dyskusji..:)
a skoro mówisz, że dawanie spacji w haśle to "amatorka" i droga na skróty to tym bardziej brak mi komentarza 😄 Droga na skróty w czym? 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss  łamacz haseł szybko to ogarnia, kto normalny z palca łamie hasła 😄

Tak na marginesie ogarnięty małolat włamie się do wi-fi w mig, ba może i zdalnie na komputer, kwestia programów i trochę smykalki do informatyki, bo małolaty bardzo kreatywne 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Sam sobie przeczysz 🙂 
@irek6311napisał(-a)
@Bladesss  łamacz haseł szybko to ogarnia, kto normalny z palca łamie hasła ‌‌

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss  możesz i w hasło % * dać, nigdzie nie pisałem że spacja be, jawnie szukasz zaczepki, więc ucinam dyskusję, bo dziś Niedziela 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

To właśnie Ty zacząłeś dyskusje na ten temat, napisałeś właśnie, że spacja jest "be", że to amatorka, fuszerka i "droga na skróty" (chociaż nadal mnie ciekawi co to miałoby skrócić) mimo, że temat tyczy się czego innego i właściwie nie interesuje mnie Twoje zdanie nt. stosowania spacji w haśle, ponieważ ja ją stosuję z powodzeniem od wielu lat i będę stosował dalej. Kropka.