Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 piszczy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Funbox 6 piszczy

Witam,

 

czy ktoś z Was forumowicze, ma podobny problem ze swoim nowym Funboxem 6? Odebrałem sprzęt w czwartek i po bezproblemowym podłączeniu od razu do moich uszu z routera zaczął dobiegać bardzo wysoki ton - prawdopodobnie piszczą cewki. Podobny dźwięk był w Funboxie 2.0, który miałem przedtem ale on pojawiał się tylko przy korzystaniu z WiFi, był o wiele wiele cichszy i nie przeszkadzał.

 

W Funbox 6 nie da się siedzieć przy komputerze bez słuchawek na głowie...

 

Pytam bo jeżeli jest to jednostkowy przypadek i u Was jest cisza to może warto zwrócić się do Orange o wymianę sprzętu?

58 ODPOW. 58

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 piszczy

@ulfsdalir  bardzo dziwny przypadek, u mnie w FB 6 cisza jak makiem zasiał, jeżeli to na pewno dźwięk z modemu to wymiana na inny, tak nie powinno być. Dodam że przedtem miałem FB 3.0 i też nie było żadnych pisków.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 piszczy

@ulfsdalir  tak jak piszesz, cewki piszczą w FunBox6, zgłoszenie i wymiana, bo to usterka 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 20
  • 0

Funbox 6 piszczy

Nic takiego nie mam u siebie. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 piszczy

@arkicki91  to się ciesz 😃


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Funbox 6 piszczy

Jestem właśnie po wymianie Funboxa. Niestety w nowym urządzeniu pisk też jest, może trochę cichszy ale ciągle słychać 😞 Zauważyłem, że pisk pojawia się po zapaleniu na pomarańczowo diody przy Internecie (globus).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 piszczy

@ulfsdalir nie wiem co Ci powiedzieć, kurcze chyba najwyraźniej masz pecha, u mnie jak bym ucha nie przykładał żadnych dźwięków nie słychać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Funbox 6 piszczy

Poczekam kilka miesięcy, może pierwsza partia ma taką przypadłość i za jakiś czas pojawią się urządzenia "2 generacji" 😉 Albo ja mam po prostu za dobry słuch 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 piszczy

@ulfsdalir ja mam też jeden pierwszych FB 6 (mam go od 2 tyg.) i od początku nie wydaje żadnych dźwięków. Co do słuchu to może faktycznie należysz do grupy ludzi którzy są nadwrażliwi na dźwięki😉.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Funbox 6 piszczy

Witam. Potwierdzam, że mój funbox 6 również emituje irytujący odgłos. Właściwie to już drugi egzemplarz. Pierwszy wydawał pisk wysokiej częstotliwości, po wymianie jego następca jakby szeleści. W dzień da się żyć ale nocą to irytuje. Dodam, że sprzęt stoi w przedpokoju ale gdyby miał pracować w pokoju to nie dałoby się żyć z tą przypadłością. Wcześniej miałem łącze z tv kablowej i żaden modem czy router nie wydawał jakichkolwiek odgłosów. Myślę, że z naszym słuchem wszystko jest ok, po prostu nowy funbox ma problemy. Będę zgłaszał ponownie.