Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 19
  • 0

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

Dobra dzięki, przyszedłem pytać o coś innego a wyszedłem z garścią cennych porad o które nie pytałem i bardzo miałem szczęście że na was trafiłem 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

@maslanTak to z nami jest. Nie umiemy się powstrzymać od dawania jedynie słusznych rad nie tylko w temacie źródłowym...Chcemy, aby nasz postodawca wyszedł z forum "w krawacie" jako wyedukowany i zorientowany. Jak widzisz nie szczędzimy wiedzy i doświadczenia 🙂 ku chwale postodawcy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód


@maslannapisał(-a)

Doceniam wasze rady ale to oznacza że funbox będzie wisiał nad drzwiam wejściowymi i a można tego uniknąć i wrzucić tam gdzie chce mieć własnego switcha, nasa oraz raspberry na dockery

Pewnie skończy się peszlem faktycznie. A ktoś choć wie jaki światłowód stosują jakie mogą byc maksymalne łuki?


Trochę mnie nie było i tak sobie czytam zacytowany post, @maslan dokładnie przeczytałeś moje posty? W żadnym nie jest napisane że funbox będzie przy drzwiach, co więcej napisałem że peszel 1 koniec na klatce schodowej, 2 w serwerowni, technik wciągnie światełko peszlem i gniazdko będzie w tejże serwerowni a do niego podłączony modem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 19
  • 0

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

To nie było akurat do ciebie, ale z osobą do której to było już doszliśmy do porozumienia że to było nieporozumienie 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

@maslan  ok 😉, tak tylko chciałem się upewnić czy dobrze mnie zrozumiałeś 😊, reszta tak jak piszą koledzy, w razie jakiś pytań i problemów "wal jak w dym" na forum tutaj zawsze czeka ktoś skłonny pomóc i wesprzeć dobrą radą 😊 Pamiętaj o nas 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 19
  • 0

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

Dzięki!

Aż nie mogę uwierzyć że tak miło w internetach mi było 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

@maslanBo my miłe i kulturalne ludzie jesteśmy...i mamy na uwadze dobro i szczęście postodawców...

(aż mnie zęby od słodzika zabolały 😉 )


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

@maslan  potwierdzam w pełni wypowiedź @agat13  😆 (cukru ci u nas dostatek 😉)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Funbox 3.0 - samodzielnie położony światłowód

@slav72ale jest to cukier w 100% techniczny 🙂