Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

Witam,

Piszę z pytaniem czy jest możliwość tak skonfigurować Funboxa z SmartWifiBoxem, żeby wzmacniany sygnał był tylko na paśmie 2.4 GHz? Lub druga opcja, na której bardziej mi zależy: Funbox 3.0 wysyła pasmo zarówno 2.4 jak i 5 GHz, a wzmacniacz smartWiFi box wzmacnia sygnał tylko na 2.4GHz. Dodam, że wzmacniacz tylko wzmacnia sygnał, nie tworzy nowej sieci.

Smart WiFi box był konfigurowany przez szybką konfiguracje w aplikacji Mój Funbox na androidzie, która wymaga wspólnej konfiguracji pasm 2.4 i 5GHz na Funboxie.

Z góry dziękuje za pomoc. W razie nieścisłości proszę pytać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box


@jolanowak9napisał(-a)

@ketrasaArtur Jak skonfigurować wzmacniacz sygnału w takim przypadku? Przez WPS? Żeby połączyć przez  aplikację Mój funbox wymagana jest wspólna konfiguracja 2.4 GHz i 5GHz. 


FunBox ustaw poprzez panel administracyjny, Smart wi-fi box połącz po WPS 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9 rozdziel WiFi 2,4 GHz i 5 GHz, z różnymi nazwami sieci WiFi, np dla WiFi 5 GHz dodaj nazwę _5 GHz, a następnie ponownie skonfiguruj wzmacniacz sygnału.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@ketrasaArtur Jak skonfigurować wzmacniacz sygnału w takim przypadku? Przez WPS? Żeby połączyć przez  aplikację Mój funbox wymagana jest wspólna konfiguracja 2.4 GHz i 5GHz. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9  w FunBox zostaw 2,4GHz w oryginalnej nazwie, 5GHz zmień nazwę (wystarczy dopisek _5GHZ na końcu) 😉

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box


@jolanowak9napisał(-a)

@ketrasaArtur Jak skonfigurować wzmacniacz sygnału w takim przypadku? Przez WPS? Żeby połączyć przez  aplikację Mój funbox wymagana jest wspólna konfiguracja 2.4 GHz i 5GHz. 


FunBox ustaw poprzez panel administracyjny, Smart wi-fi box połącz po WPS 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9  Witaj, masz wszytko na filmiku instruktażowym.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9 należy wzmacniacz połączyć bezpośrednio przez kabelek z komputerem i wtedy wprowadzić potrzebne parametry. Przypuszczam, że wzmacniacz skonfigurujesz w tedy tylko na WiFi 2,4 GHz lub 5 GHz. Proponuję 2,4 GHz, ze względu na większy zasięg tego sygnału.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

Aktualna konfiguracja jest zrobiona tak jak na filmie, ale wymaga ona wspólnej konfiguracji 2.4 i 5 GHz.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9  smart wi-fi box rozsiewa to co FunBox udostępnia, więc jak go ustawisz tak zestawi sieć wi-fi, powinna być nawet opcja konfiguracji poprzez kabel lan smart wi fi box konfiguracja. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 3.0 i wzmacniacz SmartWiFi Box

@jolanowak9 dlatego proponuję podłączyć wzmacniasz sygnału przez kabelek do komputera i po wejściu w menu wzmacniacza dopiero w tedy dokonać konfiguracji.

Na filmiku jest opcja standardowa, w Twoim przypadku już trzeba ręczie samemu skonfigurować.