Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 gniazdo USB


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Funbox 3.0 gniazdo USB

Jakim max. prądem można obciążyć gniazdo USB w Funboxie 3.0 ? 

Mam zamiar użyć go do zasilania bramki VOiP, bo Orange do Funboxa nie dopuszcza konfiguracji innych operatorów.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 gniazdo USB

USB 3.0 ma jeśli się nie mylę 900mA, więc wszystko co nie przekroczy 900mA możesz użyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Funbox 3.0 gniazdo USB

Piszesz o USB 3.0 ogólnie czy o USB w w/w Funboxie?

To USB wygląda mi na 2.0 (czarna wkładka), Funbox 2.0 ma USB 3.0 (niebieska).

Mam iTune Auna z USB 2.0 i jest opisane 1A, a spokojnie ładuję smartfony gdzie oryginalne ładowarki mają dużo większe prądy.

Wydaje mi się, że nie jest to wprost zależne od typu gniazda, lecz od producenta sprzętu. Dziwne, że nie zostało opisane.

Jest to dla mnie ważne, że będzie to obciążenie stałe, a nie tylko czasowe jak w przypadku ładowania telefonu.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 gniazdo USB

@mirsiek Funbox 2.0 ma też USB2.0 pomimo niebieskiej wkładki. Myślę, że spokojnie możesz obciążyć 1A. Nie ma informacji, jakiej to gniazdo jest mocy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Funbox 3.0 gniazdo USB

Moja bramka Grandstream HT-486 wg tabliczki 5V 1,2A mam nadzieję, że da radę, na razie czekam na kabelek USB - jack.

Jak przyjdzie i podepnę, to dam znać.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 gniazdo USB

Znalazłem coś o wartościach prądowych oraz o zasilaniu

Przyda się?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Funbox 3.0 gniazdo USB

@Anonim  dzięki, gniazda o większej dopuszczalnej obciążalnosci zwykle są oznakowanie. Bezpiecznej będzie z zasilaczem sieciowym.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 gniazdo USB

@mirsiek , więcej info znalazłem w necie niż na oficjalnej stronie Sagemcom Emotikon: Szczęśliwy