Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Cześć mam pytanie czy zmiana Liveboxa 2.0 który na chwilę obecną wyciska mi 16 mb na Funboxa 2.0 coś pomoże dodam że Pani z Orange bo kończy mi się umowa zapewniała że tu gdzie mieszkam mam możliwość prędkości do 80 mb. I tu kieruję pytanie do osób więdzących co jest 5 😉

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 2.0

@kaktusmexico24  Jeżeli zmiana sprzętu wynika ze zmiany prędkości z "do 20Mbit/s" na "do 80Mbit/s" to tak, w przeciwnym wypadku na Funboxie 2.0 też będziesz miał 16 Mbit/s. Jednak jeżeli 20 synchronizuje się na 16 Mbit/s to nie liczyłbym na wiele z tego VDSLa...chyba, że centrala jest gdzieś bliżej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 20
  • 0

Funbox 2.0

Wiesz u mnie to wygląda tak że od kilku lat prędkość jaką miałem to do 3 mb gdzie w umowie miałem od 1 do 10 mb. Jednak w ostatnich 2 miesiącach ta prędkość uległa zmianie i teraz mam prędkość dochodzącą do 16 a czasem 17 mb. I tak się zastanawiam bo np kolega który także ma w Orange mieszka nieco dalej ale ma chyba właśnie bliżej centrali to po zmianie z liveboxa na funboxa ma prędkość bliską 70 mb i tak postanowiłem zapytać tu 😉 I tak mam starą linię telefoniczną VDSL chyba tak ona się nazywa 😉 Nie mniej jesli kiedyś maks co miałem to 3 mb to aktualnie skoro tak podskoczyła to może jest jakiś cień nadziei że będzie jeszcze więcej 😉