Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

witam. U mnie sytuacja jest podobna z tym, że funbox sie nie tyle restartuje ile "zawiesza", mruga lampka połaczenie z internetem i nie mozna wejsc na ruter, tylko twardy reset. A dysk jest widziany przez komputery czy telewizor ale tylko przez 2 minuty. Póżniej zrywa. Zgłosić reklamację i wymienić funbox? Czy to coś pomoże?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

Witam. Mam problem z dyskiem sieciowym. Przy próbie zmapowania dysku sieciowego podpiętego do funboxa 2.0 wyskakuje okno z podaniem loginu i hasła. Po wpisaniu loginu i hasła - takie jak w panelu administracyjnym- okazuje się że jest ono niepoprawne. O co chodzi ??Clipboard01.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

@marek2 Czy do routera możesz się zalogować ?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

Tak.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

@marek2 Wygląda, mi jakiś błąd w sofcie Funbox 2.0 proponuje, żebyś się kontaktował z BOK.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

Jestem trzy dni po wymianie funboxa. Wymianę zaproponowano mi po właśnie po rozmowie z BOK. Niestety po wymianie problem dalej występuje..

Na livboxie 2.0 mapowanie dysku na tym samym komputerze z tym samym systemem poszło bez żadnych problemów. Wychodzi na to że w  funbox 2.0 możliwy jest dostęp do plików tylko z poziomu przeglądarki gdzie niemożna modyfikować zawartości dysku. Ktoś mnie wprowadził w błąd i nie tylko mnie:http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3079936.html

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Funbox-2-0-problem-z-dyskiem-twardym/td-p/2557#U2950

 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

@marek2 Takie są uroki sprzętu od operatora. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

@marek2 napisz mi prosze jutro PW, to sprawdze na swoim Funboxie, póki co sprawdziłem na jego bliźniaku sotware'owym i mapowanie zadziałało bez podawania hasła.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

Zrob low format dysku i stworz partycje za pomoca jakiejs płyty botujacej, np hirensbotcd. Funbox nie przyjmi Ci dysku na ktorym wczesniej byly botsektory, nawet po formatowaniu. Nie formatuj w windowsie. Mi taka procedura pomogla.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 problem z dyskiem twardym

Niestety nawet przy mapowaniu pendriva wyskakuje okno z podaniem loginu i hasła, które nie jest mi znane. Więc to nie problem dysku. Od ostatniego udanego zmapowania dysku zmienił sie tylko funbox 2.0. Dysk, komputer i system jest ten sam.