Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox, brak połączenia LAN


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

FunBox, brak połączenia LAN

Dzień dobry,

od dwóch dni, nie mogę połączyć się z funboxem przewodowo. Został wymieniony FunBox niestety to nie pomogło. Karta sieciowa jednego z komputerów sprawdzona w innym miejscu od innego dostawcy, wszystko funcjonuje. Cała sieć wi-fi działa, funboxa mogę konfigurować za pomocą telefonu, niestety żadnego połączenia z PC. Przy podłączeniu laptopa pod kabel RJ internet funkcjonował na tym laptopie. Czy ma ktoś jakiś pomysł, co może być przyczyną? Na zewnętrznej karcie sieciowej pod USB internet również jest. To mogą być ustawienia karty sieciowej lub coś o czym nie wiem. 

Dziękuję za pomoc.

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

FunBox, brak połączenia LAN

@dramolJaki system windows ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

FunBox, brak połączenia LAN

Na jednym PC win10, na drugim win 7. 

Zewnętrzna sieciówka była podpinana pod 7 (tylko tam miałem napęd żeby sterowniki wgrać)

Anonim

Nie dotyczy

FunBox, brak połączenia LAN

@dramolNa obu PC nie działa połączenie LAN czy był wymieniany kabel ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

FunBox, brak połączenia LAN

 @Anonim Tak jak mówię, na obu PC nie działa połączenie LAN. To raczej nie kwestia kabla. Ten sam kabel podłączyłem do laptopa i wszystko działało. Tak samo jeśli kabel jest podłączony do zewnętrznej karty sieciowej.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox, brak połączenia LAN

@dramolSpróbuj tego fix-network


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

FunBox, brak połączenia LAN

@Anonim Dam znać po pracy czy pomogło. To samo można zrobić na win7? Dzięki za pomoc.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox, brak połączenia LAN


dramol napisał(-a):

@vdsl2 Dam znać po pracy czy pomogło. To samo można zrobić na win7? Dzięki za pomoc.


@dramolTak Win 7 Win 8.1 Win 10 tak samo działa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

FunBox, brak połączenia LAN

@Anonim niestety nic nie pomogło. Na komputerze z systemem win7, użyliśmy opcji "napraw sieć" i wszystko wróciło do normy. Na win10 dalej jest problem.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox, brak połączenia LAN