Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox/Mój Orange licznik danych

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Tutaj już masz rację.

Jednak dalej - lepiej w T-Mobile 60 Mbps bez limitu (LTE) niż 100GB u kogoś innego, nawet jeśli w teorii możemy przesyłać 300 Mbps - to jednak ten limit odstrasza.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych


@Anonimnapisał(-a)

Tutaj już masz rację.

Jednak dalej - lepiej w T-Mobile 60 Mbps bez limitu (LTE) niż 100GB u kogoś innego, nawet jeśli w teorii możemy przesyłać 300 Mbps - to jednak ten limit odstrasza.


Bardzo optymistycznie tę prędkość podajesz, rozumie że z agregacją pasm już ten wynik, ale trzeba mieć na uwadze przeciążenie BTS, przytnie do połowy, albo i więcej, nie można liczyć na max prędkość Internetu Mobilnego, tego w Polsce nie doświadczysz, może jak 5G zaistnieje na poważnie, ba mniejszość będzie z tych dobrodziejstw korzystać, tak z innej strony, dobra antena LTE i mniej zaludniony teren przy BTS, to gwarantuje jako taki szybki Internet Mobilny, ale to zdarza się rzadko, jakby było inaczej to więcej by było klientów zadowolonych z Internetu Mobilnego, ba dobry modem  z agregacją pasm powyżej 500 zł, ja celował bym w te koło 800 zł, bo są bardziej przyszłościowe i wykorzysta się wprowadzenie dodatkowych pasm LTE.