Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox/Mój Orange licznik danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Na stałe do sieci mam podłączony rejestrator video , kilka urządzeń monitorujących (czujniki temp itd.), dwa dekodery tv korzystające z sieci , oraz jeden komputer (czasem jakiś film trochę yt)

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Ten rejestrator i te dekodery...

Moim zdaniem 100 GB Ci nie wystarczy. 

Jak mniemam, chodzi o LTE. Zastanów się nad T-Mobile - ich LTE jest w pełni nielimitowane. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Tak wiem o T-mobile jednak oferują tylko 60MB 😞

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Nie ma żadnej absolutnie gwarancji, że Twój planowany dostawca zapewni Ci lepszą prędkość. Lepsze do 60Mbps bez limitu, niż jakakolwiek prędkość z limitem 100 GB. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Też mi tak się wydaje , ale 300MBps jednak kusi...

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Pamiętaj, że to LTE - to do 300 Mbps - a licz, że ta przepustowość jest dzielona na całą stację bazową, realnie NIGDY nie osiągniesz takiej prędkości. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

FunBox/Mój Orange licznik danych

Na LTE to może będziesz miał 100Mbit ale o 3-4 w nocy.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

@lipaorange123  bez limitu GB w Mobilnym Internecie, niestety nie uświadczysz u żadnego Operatora, coś koło 100GB czy więcej, będzie dla Indywidualnego klienta drogi, co innego oferta dla Firm, inna sprawa to szybkość po LTE, musisz dobry modem od operatora brać z ofertą, taki z agregacją pasm, coś pokroju Huawei B525 LTE .

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

W T-Mobile @Anonim jak najbardziej jest  w pełni nielimitowany 🙂 Może przemielić nawet 10 TB i nic mu nie zrobią, nie wprowadzaj w błąd.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

@Anonim nie chodzi o limit, chodzi o przycięcie szybkości, żaden Operator w Polsce nie daje Internetu Mobilnego bez ograniczeń, albo ogranicza GB albo szybkość internetu.