Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FB 3.0 + ONT

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

FB 3.0 + ONT

Tak, wszystko jest super. Tylko IP adres teraz mam typu 10.0.0.1 

Jeszcze raz dziękuję 🙂

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FB 3.0 + ONT

ip to chyba sprawa drugorzędna 😉

no jedyny minus, że jak miałeś sztywną adresację urządzeń to teraz musisz zmieniać wszystko 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

FB 3.0 + ONT

No tak 🙂

Jeszcze zostało pytanie, czy mogę korzystać z torrentów w Orange 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

FB 3.0 + ONT

@Danzig1 cieszę się bardzo, ze odpaliło. Co do IP, to na routerze sam możesz zmienić na 192.168.1.1, oczywiście wedle uznania. Może również działać na 10.0.0.1, ale to jest sprawa drugorzędna, jak wspomniał @pablus. Internet będzie działał prawidłowo i na obecnych ustawieniach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FB 3.0 + ONT

a ja się zastanawiałem czy ktoś jeszcze korzysta z torrentów 😛

a czemu byś miał nie korzystać - chyba, że Twój adres będzie jakoś zablokowany. 

Jeszcze co do torrentów to wiem, że lepiej się pobierają jak masz adres publiczny, ale jak to mówią coś za coś...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

FB 3.0 + ONT

Tak, lepiej mieć adres publiczny, bo wtedy jesteś dostępny dla większej ilości użytkowników, którzy pobierają od Ciebie 🙂 Nie lubię tylko brać coś od kogoś, wolę pomagać innym.

Chodziło mi o to, że jestem obcokrajowcem, i nie bardzo znam się na prawie polskim.

Nie chciałbym dostać kary. 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FB 3.0 + ONT

powiem tak - jakby za torrenty mieli ścigać i łapać wszystkich to miejsc w więzieniach by nie starczyło w kraju a myślę że w UE tak samo 😛

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

FB 3.0 + ONT

Cześć,

 

Dołączenie dodatkowego ONT-a zależy od technika (czy akurat chce mu się konfigurować w FB3 1 LAN jako WAN) . Z tego, co wiem Orange nie robi trudności w tej kwestii. Elastycznie podchodzi do instalacji (jeśli by były problemy z dostarczeniem pełnego FTTH do modemu, a byłby LAN w lokalu)