Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DGT VDLS2 FG4B - błąd oprogramowania?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

DGT VDLS2 FG4B - błąd oprogramowania?

Witam, posiadam od dawna ten router, od niedawna zaobserowałem dziwne zachowanie, a mianowicie kiedy mam wifi odpalone w routerze to od czasu do czasu sam z siebie wraca do ustawień fabrycznych i wtedy po wpisaniu wszystkich danych jest ok, ale WIFI nie działa, jest widoczne, ale nie chce się połączyć, reset routera pomaga, jednak po 2-3 dniach znów to samo, resetuje się do ustawień fabrycznych i tak w kółko, jeśli nie zresetuje go (WIFI będzie widoczne, ale nie będę mógł się z nim połączyć) to nie resetuje się sam z siebie do ustawień fabrycznych.
Możliwe, że to coś z oprogramowaniem, bo nie było aktualizowane, w ogóle jestem ciekaw czy jest dostępne nowsze...

 

Informacja o urządzeniu VDSL2

Typ płyty: DGT0776A
Wersja oprogramowania: 120718.1609
Wersja firmware: A2pv6C035j.d24

Z góry dziękuję za pomoc.
3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

DGT VDLS2 FG4B - błąd oprogramowania?

Jeśli to masz Neostradę bo myślę że masz,to wezwij techników.
Anonim

Nie dotyczy

DGT VDLS2 FG4B - błąd oprogramowania?


TomdeX napisał(-a):

Witam, posiadam od dawna ten router, od niedawna zaobserowałem dziwne zachowanie, a mianowicie kiedy mam wifi odpalone w routerze to od czasu do czasu sam z siebie wraca do ustawień fabrycznych i wtedy po wpisaniu wszystkich danych jest ok, ale WIFI nie działa, jest widoczne, ale nie chce się połączyć, reset routera pomaga, jednak po 2-3 dniach znów to samo, resetuje się do ustawień fabrycznych i tak w kółko, jeśli nie zresetuje go (WIFI będzie widoczne, ale nie będę mógł się z nim połączyć) to nie resetuje się sam z siebie do ustawień fabrycznych.
Możliwe, że to coś z oprogramowaniem, bo nie było aktualizowane, w ogóle jestem ciekaw czy jest dostępne nowsze...

 

Informacja o urządzeniu VDSL2

Typ płyty: DGT0776A
Wersja oprogramowania: 120718.1609
Wersja firmware: A2pv6C035j.d24

Z góry dziękuję za pomoc.

Tak jest nowsza wersia bcmDGT_NB_fs_kernel_4.12L.07.sip_uni_default-131217.1146


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

DGT VDLS2 FG4B - błąd oprogramowania?

Dzięki, będę testował.