Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

Zupełnie tak jak się połączy z siecią w kawiarni.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

@RTBSTak można ustawić dowolną  jako stronę startową jak wp.pl czy nasz,orange,pl http://www.airbox.home/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

@RTBSTak można ustawić dowolną  jako stronę startową jak wp.pl czy nasz,orange,pl http://www.airbox.home/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

Na poziomie samego panelu routera nie zrobisz bez utraty gwarancji. Możesz na poziomie Linuxa zmodyfikować wirtualne hosty w routerze (z uwagi że nie jest to legalna czynność nie podam tu instrukcji).

Prościej można ustawić sobie stronę domową w używanych przegladarce.

Inna opcja ale też skomplikowana to zmiana wirtualnych hostów na adresie airbox.orange - na kompie z win 10 trzeba edytować plik C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts (i to też na własną odpowiedzialność).
Anonim

Nie dotyczy

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

Anonim

Nie dotyczy

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

@RTBS jeśli masz tak jak w linku co @Anonim dał to jest problem z połączeniem, procedura jak w linku, c do strony startowej, router ma firmową, tego nie zmienisz, chyba że soft zmodyfikowany wgrasz, tego nie polecam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

Gwarancja to w tym wypadku dla mnie zbędna rzecz. Nie chcę tego robić w kali linuxie. To, że stronę domową można sobie ustawić w przeglądarce to tam kit, ale żeby każdy kto się połączy musi zaakceptować regulamin. Dziękuję wszystkim za pomoc i myślę, że edycja na adresie 192.168.1.1 lub airbox.orange będzie działać 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy w airbox'ie można ustawić stronę startową?

To radzę sobie założyć blokady na usługi premium i elektroniczne jak chcesz nieznajomym udostępnić internet.