Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

Jak w temacie, czy będzie też dodawany do tej usługi i pozwoli osiagnac w koncu 2 gb na jednym porcie? Widziałem to urządzenie w salonie, slyszalem, ze niebawem bedzie dostepne, czy to prawda? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57249
  • 691

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

@3ajnik  trudno powiedzieć...w sumie sporo czasu upłynęło od prezentacji samego sprzętu w salonach. 

Koniec roku, może pod choinkę? To jednak tylko marketing operatora wie. 😁

To co dla firmy jest "już prawie" dla użytkowników i tak się zawsze wydaje za długo...tym bardziej, że apetyt rozbudzony prezentacja działania w salonach 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

@3ajnik  kiedy będzie, do jakich taryf i w jakiej cenie to możemy sobie jedynie pogdybać...trzeba cierpliwie czekać na info i ruchy ze strony Orange.

Podobny wątek na temat tego routera/modemu Nadciąga... Funbox 10...??? - Nasz Orange - 372153


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57249
  • 691

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

@3ajnik  tak, niebawem będzie wydawany, ale tylko dla innej, własnej oferty 

Ma port 10Gbeth, więc w zależności od tej oferty z jednego portu ethernet będzie wyjście (8 GB/sek, jak jest w salonie) oferujące max przepustowość usługi w zależności właśnie od tej oferty.

Edit: dopiero teraz przeczytałem temat wątku, więc wydaje mi się, że nie...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

Szkoda, wystarczyło by 2GB, nie potrzeba więcej akurat mi.  Myślisz, że w tym roku będzie @agat13  ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57249
  • 691

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

@3ajnik  trudno powiedzieć...w sumie sporo czasu upłynęło od prezentacji samego sprzętu w salonach. 

Koniec roku, może pod choinkę? To jednak tylko marketing operatora wie. 😁

To co dla firmy jest "już prawie" dla użytkowników i tak się zawsze wydaje za długo...tym bardziej, że apetyt rozbudzony prezentacja działania w salonach 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Czy Funbox 10 będzie dodawany do Internetu 2 Gb?

@agat13  jesteś optymistą, według mnie gdyby miał być w ofercie pod choinkę to już byłby zaprezentowany razem z usługą, niestety prezenty i oferty świąteczne od Orange już zostały pokazane. Moim skromnym zdaniem będzie to przyszły rok, najprędzej oferta noworoczna (tak było z FB 6) lub wiosenno-wielkanocna. Gdyby opierać się na prezentacjach owego sprzętu (ponoć trwały od listopada 2022) to powinien już być wprowadzony razem z ofertą noworoczną 2023 i usługą Orange Światłowód Pro 2.0, a tak się jak wiemy nie stało i usługa została "protezą" w ofercie z FB 6.

Edyta:

Z rozwiązaniem w tym wątku wstrzymałbym się jednak do ewentualnej prezentacji FB 10 z ofertami...