Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd uwiarzytelniania wifi


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Błąd uwiarzytelniania wifi

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej 

 

Wczoraj wieczorem normalnie mogłem korzystać z wifi. Dzisiaj rano już na wszystkich urządzeniach widnieje błąd uwiarzytelniania podczas próby łączenia się z wifi. Śmieszny router kolejny już raz robi mi śmiesznego psikusa i sobir zmienia hasło albo nie wiem co. W kontakcie przez czat z obsługą widnieje że hasło jest nieprawidłowe podczas łączenia i muszę z ich pomocą je restartować. Dzisiaj oczywiście nikt nie pracuje i mi nie pomoże a proba wejścia samemu w ustawienia routera kończy się fiaskiem. Czy jest szansa połączenia się z kimkolwiek bezpośrednio telefonicznie albo zrobić to w jakiś cywilizowany sposób? Wyłączałem już router. Robiłem niemalże wszystko i nie wiem jak sobie poradzić.

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Błąd uwiarzytelniania wifi

Połączenie kablowe routera z komputerem też nie djae możliwości wejścia w panel ? Jaki modem ? Reset przyciskiem z tyłu routera robiony ?
Anonim

Nie dotyczy

Błąd uwiarzytelniania wifi

@maciek931 , błąd uwierzytelnienia wynika stąd, że po restarcie, czy powrocie do ustawień fabrycznych routera, trzeba wpisać w loginie admin i w haśle wpisać tyle znaków z klucza WPA z naklejki na odwrocie routera, ile jest to wymagane. U mnie np. było 26, a później pierwszych 8 znaków. Żadne inne osobiste modyfikacje hasła nie uwierzytelnią.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Błąd uwiarzytelniania wifi

Dodatkowo napiszę, że urządzenia zapamiętują hasła. Jeżeli dojdzie do resetu modemu, to urządzenie nie połączy się i wyrzuci błąd uwierzytelnienia z tego względu, że pamięta hasło sprzed resetu.