Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd połączenia na lini router - laptop

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Błąd połączenia na lini router - laptop

Sytuacja wygląda następująco: Wczoraj miała miejsce lokalna awaria usług i od godzin wczesno popołudniowych zanikł sygnał internetowy i telefoniczny. Sygnał telefoniczny powrócił do normy następnego dnia tj. dzisiaj lecz internetu nie mam do tej pory i muszę korzystać z pakietowego. Router początkowo zachowywał się nieco inaczej, bo wykazywał błąd połączenia na lini ADSL co objawiało się tym, że nie świeciły się wszystkie diody na modemie ( Sagem F@st 2704 ) Dzisiaj kontrolki powróciły do pierwotnego stanu wraz z pojawieniem się sygnału telefonicznego. Pomimo tego nadal nie mam dostępu do internetu. Laptop łączy się z routerem. Przy nazwie sieci pojawia się napis : Połączone ; sygnał jest maksymalny i nie ma ograniczeń dostępu. Ponowne uruchamianie internetu nic nie zmienia. Uprzedzając sugestie : Nie mam kabla Ethernet.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Błąd połączenia na lini router - laptop


kruchevski napisał(-a):

Reset modemu nic nie pomógł. Sygnał jest pełny ale z komunikatem " Brak dostępu do internetu ". 

Tutaj wynik diagnostyki routera: http://wstaw.org/m/2016/09/15/di.png 


404 Not Found - błędny link

  Jednak trzeba sprawdzić na kablu żeby postawić diagnozę, może klucz się sypnął?

W komplecie routera powinien być krótki kabel....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Błąd połączenia na lini router - laptop

Pomogli w BOK, uzyskałem nowe hasło i połączenie zostało nawiązane. Dostajecie po łapce w górzę. Dzięki !

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Błąd połączenia na lini router - laptop

Resetuj swój modem/ruter jeśli to nic nie da zadzwoń do BOK.Nie techników przyślą. Ale wydaje mi się ze reset powinien pomoc.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Błąd połączenia na lini router - laptop

Reset modemu nic nie pomógł. Sygnał jest pełny ale z komunikatem " Brak dostępu do internetu ". 

Tutaj wynik diagnostyki routera: http://wstaw.org/m/2016/09/15/di.png 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd połączenia na lini router - laptop

@kruchevski dzwoń do BOK, być może coś w ustawieniach się "zepsuło". Pozdrawiam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Błąd połączenia na lini router - laptop


kruchevski napisał(-a):

Reset modemu nic nie pomógł. Sygnał jest pełny ale z komunikatem " Brak dostępu do internetu ". 

Tutaj wynik diagnostyki routera: http://wstaw.org/m/2016/09/15/di.png 


404 Not Found - błędny link

  Jednak trzeba sprawdzić na kablu żeby postawić diagnozę, może klucz się sypnął?

W komplecie routera powinien być krótki kabel....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Błąd połączenia na lini router - laptop

Pomogli w BOK, uzyskałem nowe hasło i połączenie zostało nawiązane. Dostajecie po łapce w górzę. Dzięki !

Anonim

Nie dotyczy

Błąd połączenia na lini router - laptop

Fajnie że udało się pomóc, pozdrawiamy i dzięki za łapkę 😛 😉