Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd 2

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Błąd 2

Dzień dobry, 

Mam problem z konfiguracją modemu Livebox, po zresetowaniu przyciskiem z tyłu i wpisaniu danych do zalogowania się po chwili pojawia się błąd uwierzytelniania. Hasło i login są napewno dobre, więc nie wiem o co może chodzić.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Błąd 2

@Kuba1231a spróbuj raz jeszcze zresetować modem. Tylko przytrzymaj proszę przycisk reset trochę dłużej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Błąd 2

@Kuba1231 , po zresetowaniu chodzi o klucz WPA z naklejki. To on jest "kluczem" do pozbycia się problemu uwierzytelnienia. Wpisałeś go do logowania?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Błąd 2

@Kuba1231 Cześć Kuba. Rozumiem, że to livebox 2.0? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Błąd 2

Tak wpisałem go w pole hasła i nadal wyświetla się błąd uwierzytelniania. Ogólnie to po wpisaniu adresu 192.168.1.1 przenosi mnie na stronę konfiguracji modemu Livebox, w której jedyne co mogę zrobić to podać login Neostrady i hasło. Niestety nie mogę przejść przez do nigdzie dalej. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Błąd 2

Tak to livebox 2.0 ZTE 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Błąd 2

@Kuba1231jeśli zresetowałeś modem do ustawień fabrycznych to hasłem jest pierwszych 8 znaków klucza WPA. Rozumiem, że tak wpisywałeś. Login to admin.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Błąd 2

Wpisuje klucz WPA, nawet na różnych przeglądarkach i za każdym razem wyświetla się błąd uwierzytelniania. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Błąd 2

@Kuba1231a spróbuj raz jeszcze zresetować modem. Tylko przytrzymaj proszę przycisk reset trochę dłużej.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Błąd 2

Żeby zalogować się do panelu sterowania podajesz 'admin' i hasło, którym jest pierwszych 8 znaków z numeru WPA liveboxa.

Cały WPA podajesz, gdy na jakimś urządzeniu chcesz podłączyć się do wi-fi tego routera.