Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

Witam, mam problem z wyżej wymienionym routerem. Tak jak w temacie, internet zaczął wolno działać więc postanowiłem zresetować router, zwykle to pomagało i prędkość powracala do normy. Normalnie wyglądało to w ten sposób że po kliknięciu reset router uruchamial się od nowa, tracilem WiFi, czekałem z dwie minuty WiFi wracalo, logowalem się, wpisywalem pin i wszystko smigalo. Teraz natomiast WiFi po utracie już nie wróciło, na routerze swieci się jedynie power. Reset manualny nic nie daje jak również pozostawienie go na noc odlaczonego od prądu. Nie mogę się też zalogować na stronę konfiguracyjna bo nie mam WiFi, brak połączenia jakiekolwiek z routerem. Jak myślicie co tu może zadziałać i przywrócić połączenie?
8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

A przez kabel ethernetowy lub usb nie możesz podłączyć do jakiegoś komputera z windowsem?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

Próbowałem przez ethernetowy, przez usb nie bo nie mogę znaleźć kabla ale nic się nie dzieje, nadal nie mogłem się połączyć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

A w tym routerze jakie masz zasilanie? na prąd zmienny czy na baterię? nie było spięcia?

Wydaje mi się, że ponowny reset jeszcze warto zrobić. Jeśli nic nie daje, zostaje serwis.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

Na prąd. Ale dziwne by było żeby spiecie się zrobiło akurat podczas przeprowadzania resetu. Bardziej myślałem że to coś może z softem się stało.
Anonim

Nie dotyczy

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

Zadzwoń do BOK, jeśli router odpalił tzn że jest w nim napięcie, niech Ci zrobią reset przez system z "centrali", myślę że tam coś się "zawiesiło" 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

@Anonim: chyba nikt nie ma takiej magicznej różdżki, by resetować zdalnie urządzenia 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

@Piotrekk85myślę że nie, mi kiedyś "wysypały" się ustawienia, reset nic nie pomagał, dopiero po kontakcie z BOK i po tym jak jakiś sprytny człowiek wszysto poustawiał to wszystko zaczęło mi działać ponownie bez problemów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Alcatel One Touch H850 zacial sie w czasie resetu.

A to nie chodziło o router do stacjonarki?