Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

Witam. mam problem z airboxem, otóz gdy włącze wifi to po jakimś czasie się wyłącza.

pin mam zapamiętany. 

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 6
  • 9
  • 1

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

Witam.
Zachęcam do przwrócenia ustawień fabrycznych ( jeden cały przycisk na routerze przytrzymać około 10 sekund). Standardowa procedura po przywróceniu, czyli połączączyć się z siecią Wi-Fi, wejść na panel konfiguracyjny i wpisać hasło (admin) jak i pin.

Natomiast również ważne jest to czy rozłącza się Wi-Fi na jednym urządzeniu czy na wszystkich.
Jeżeli na jednym to jest problem z kartą sieciową. W tym wyapdku proponuję reset karty sieciowej

Natomiast jeżeli na wszystkich to są dwie opcje:
1) Router zepsuty (sprawdzimy to po przywróceniu ustawień). - jeżeli tak to do naprawy
2) Karta uszkodzona.
Jeżeli po przywróceniu ustawień problem będzie występował zachęcam do przełożenia karty do tel komórkowego i sprawdzenia czy inerenet działa poprawnie poprzez dane komórkowe, jeżeli tak to jeszcze sprawdzić jak działa poprzez Wi-Fi. (włączyć hot spot na telefonie.)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

Prawdopodobnie masz włączoną opcję: Automatyczne wył. sieci WLAN i jeśli router działa bez zasilania to się wyłącza automatycznie. Trzeba przestawić to w ustawieniach na "Wyłącz". Ja w swoim ruterze mam tak ustawione jak ponirzej w tym obrazku. 


zrzut ekranu.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

Dokładnie tak jak mówisz może być bo jeśli jest włączony laptop to wifi działa, a jesli nie to po jakimś czasie sie wyłacza.

tylko ze ja nie mam takiej opcji jak ty Bez tytułu.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

na telefonie dzieję sie to samo wyłącza się za jakiś czas.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Airbox 2 samoczynne wyłaczające się wifi

Mam orange modem AirBox 86D5  po podłączeniu do usb jako dysk Cd( AIRBOX) -wyswietlało go na chwile kilka sekund i znikał ....potem postanowiłem włączyć system windows 7 w trybie awaryjnym z obsługa sieci - modem w trybie awaryjnym wyświetlał się cały czas ...skopiowałem pliki do folderu ...uruchomiłem komputer normalnie jak trzeba zainstalowałem Airbox z folderu gdzie skopiowałem zawartość modemu ....obecnie nie rozłącza mi teraz sieci pomimo tego że w normalnym trybie systemu windows nadal nie widzi modemu w - Mój Komputer 🙂 OBECNIE NIE ROZŁĄCZA MI SIECI SAMOCZYNNIE

ACZ KOLWIEK NIE WIEM CZY TAK NAPRAWDE UDAŁO MI SIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM 🙂 ...narazie śmiga 😛