Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Airbox 2 plus


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Airbox 2 plus

Witam, posiadam Internet mobilny i router Airbox 2 plus. posiadam w ofercie 4gb Internetu w roamingu. Niestety gdy jestem za granicą strasznie zużywa transfer danych. W parę sekund zużywa 100 mb. Nawet jak nie wchodzę na żadną stronę pobiera mi transfer. Dodam że w kraju nie mam takiego problemu. Nie pobiera tak szybko danych. Wie ktoś może co moze być przyczyną czy po prostu wszystkim tak pobiera dane w roamingu?
13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Airbox 2 plus

A gdzie kontrolujesz zużycie? W panelu routera czy na mój Orange?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Airbox 2 plus

Kontroluje zużycie w panelu routera i również wysyłam sms ile limitu gb mi zostalo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Airbox 2 plus

A jakie masz urządzenia podłączone? Może jakaś synchronizacja się włącza lub ustawienia geolokalizacji?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Airbox 2 plus

włączam tylko wifi i odrazu pobiera transfer. W kraju się tak nie dzieje. Aktualizacje w tel mam wyłączone. Łącze się tylko telefonem.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Airbox 2 plus

A masz jakiś licznik danych po wifi w telefonie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Airbox 2 plus

nie chyba nie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Airbox 2 plus

To ciężko dotrzeć do przyczyny. W niektórych smartfonach w ustawieniach można podejrzeć która aplikacja pobiera dane, ew jakaś aplikacja ze sklepu.
Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2 plus

@bastao2121Czy masz powyłączane wszystkie aktualizacje ze Sklepu Play też telefonu i inne rzeczy ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Airbox 2 plus

Tak wszystko powylaczalem. Ale skoro w kraju jest ok A za granicą nie to chyba raczej nie mam nic włączone. A w ustawieniu modemu jest jakaś opcja która np powodowała by zużycie większe transferu? Posiadam smartfona Samsung s7 i mam licznik danych w ustawieniach