Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

Witam

Sprawa dotyczy Orange na Kartę. W starym Mój Orange mogłem dodać numer telefonu dziecka do swojego konta i mieć nad tym numerem nadzór, podobnie jak i nad innymi numerami np. rodziców. Obecnie, po rejestracji w nowym Mój Orange nie mam  dostępu do konta dziecka, bo numer dawno temu zarejestrowany był na żonę i obecnie jest na jej koncie w nowym Mój Orange.  Czy mogę odzyskać do niego dostęp ale tak, aby numer żony pozostał na oddzielnym koncie (żona nie chce abym miał dostęp do jej numeru/konta). np czy mogę przyłączyć go do swojego konta lub podzielić konto żony na dwa różne? Czy jedyny sposób to przepisanie, zarejestrowanie numer telefonu w Orange na Kartę z żony  na siebie ? A jeśli tylko taki sposób wchodzi w grę, to czym można to zrobić przez internet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18337
  • 52433
  • 701

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

@baalmi1 obecnie apka Mój Orange w wersji 4.15 nadal umożliwia takie podpinanie numerów, bo logowanie jest na konkretny numer. W nowszej wersji apki Nowy Mój Orange 5.0 beta jak i na stronie internetowej Nowy Mój Orange takiej możliwości już nie ma, bo logowanie jest przez adres e-mail.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

Nowe Mój Orange, tam po PESEL są dodawane numery i usługi.

Jedyna opcja to przepisać numer na siebie, salon Orange odwiedź z żoną 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18337
  • 52433
  • 701

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

@baalmi1 zasadą Nowy Mój Orange jest dostęp wszystkich usług w jednym miejscu przy jednym loginie. Żeby widzieć inne usługi zarejestrowane na inną osobę, trzeba zalogować się na konto użytkownika, w tym przypadku żony.

Cesji przez internet dla oferty na kartę nie da się wykonać. Zostaje tylko salon, gdzie z dowodami osobistymi muszą się stawić nowy i obecny właściciel. Tylko tak na chwilę obecną da się przepisać numer.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

Dziękuję za informację. Jednak jakby nie patrzeć obecne rozwiązanie to krok w tył. Wcześniej mogłem dołączyć jakikolwiek numer telefonu do konta , wystarczyło dysponować telefonem. Zresztą, co ciekawe, w aplikacji na smartfonie nadal mam dostęp do tego numeru. Jest tu jednaj jakaś niekonsekwencja.

A  swoją drogę żeby w dzisiejszych czasach udawać się we dwie osoby żeby wyprostować coś co wcześniej działało to jednak regres. Przecież żadne przepisy prawne się nie zmieniły.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18337
  • 52433
  • 701

dostęp do numeru telefonu na obcym koncie w nowym mój orange

@baalmi1 obecnie apka Mój Orange w wersji 4.15 nadal umożliwia takie podpinanie numerów, bo logowanie jest na konkretny numer. W nowszej wersji apki Nowy Mój Orange 5.0 beta jak i na stronie internetowej Nowy Mój Orange takiej możliwości już nie ma, bo logowanie jest przez adres e-mail.