Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej

Na koncie usług stacjonarnych https://www.orange.pl/slr/pl/konto/obsluga_online/moje_dane/zgody/?tabNum=3
wszedłem na Zgody obsługowe i marketingowe
Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. adresów e-mail lub numerów telefonów w celach obsługowych.
[ Komentarz-aby ją móc otworzyć i dokonać zmian, potrzebne było zatwierdzenie przyciskiem Potwierdzam, każdej ze zgód i dodatkowo je zapisać.]
Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego obecnych i przyszłych Partnerów Orange.
Zgoda na udostępnianie przez Orange Polska S.A. obecnym i przyszłym Partnerom Orange danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda na przesyłanie przez Orange Polska S.A. informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.
Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych transmisyjnych, w tym profilowanie w oparciu o te dane, w celu marketingu bezpośredniego.
Zgoda na używanie przez Orange Polska S.A. automatycznych systemów wywołujących w celu marketingowym.
Zgoda na kontakt na numery telefonów dostępne Orange Polska S.A. w celu marketingowym.
[Komentarz do objaśnienia tej ostatniej zgody!!!]
"Udzielona zgoda pozwoli nam na przedstawianie w trakcie rozmowy telefonicznej informacji o dostępnych towarach lub usługach, w tym na proponowanie nowych warunków przedłużenia umowy, informowanie o promocjach, konkursach, realizację badań rynku. Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które podałaś/eś nam, dotychczas, jak też podasz w przyszłości."
W wyskakującym okienku-Komunikat: "Jeżeli nie wyrażasz zgody na telefoniczne przedstawienie oferty handlowej Orange, w tym na zaproponowanie nowych warunków przedłużenia umowy.", widnieje okrojona informacja, dotycząca pierwszej części zgody. Dlaczego pominięto drugą część?
Poprawna aktualizacja stała się faktem i potem przy zmianie adresu oraz jego zapisaniu, zgody wcięło. Doszedłem do tego i w końcu poprawnie zapisałem oraz zaktualizowało zgody. Pytanie mam jeszcze takie, dlaczego trzeba było kombinować, by odblokować dostęp do każdej ze zgód będących na szaro? Drugie pytanie dotyczy nadal targających mnie wątpliwości, czy te ciągłe modyfikacje będą miały wpływ na rabaty? Nie można zrobić zgód raz a dobrze?

1 zgody.PNG2 zgody.PNG3 obligatoryjna.PNG4 przypał.PNG5 target.PNG

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej


@Anonimnapisał(-a)

 

3 obligatoryjna.PNG


Też miałem problem z tym co podajesz ale system łykną 

Ale cala lista jest tutaj https://www.orange.pl/omnibook/zgody-marketingowe-i-oswiadczenie-woli#

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej

@Anonim, łyknął, ale trzeba było pokombinować. A ta lista to powinna być dostosowana na koncie, żeby można było zarządzać. O to cały czas "wojuję" by było to u mnie klarowne, a nie "poskakane". Chyba innym użytkownikom też na tym zależy, ale widocznie liczą, że to samo się "naprawi"Emotikon: Język Jasne!!!

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej

Wiem o tym wszystkie tematy założone przez ciebie do tego darzą żeby to poprawić.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zgodach na usłudze stacjonarnej

Dążą, nie dążą, ale nawet jak się wkurzam, to robię to z dobrego serca...chociaż jęzor świerzbi czasamiEmotikon: Język