Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@kjonca, w takim razie proponuję, zmień treść posta, na bardziej czytelną. Sformułowanie jej w postaci pytania, nie daje jasnej i czytelnej odpowiedzi. Co do zastrzeżeń odnośnie słabego opisu co jest potrzebne w haśle, dodaj pod spodem. Może być to w stylu "Udało się, ale potrzebne są dwie cyfry./tylko dwie cyfry". Chodzi o to, by użytkownik z podobnym problemem zrozumiał o co "kaman" 😉

 

Z góry dziękuję...

Maciej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

Szczerze? Nie chce mi się. To jest domena orange, więc oczekuję, że ktoś z Orange od czasu do czasu tu zajrzy i przeczyta.  Nie bójmy się użyć tego słowa: jest to  niechlujstwo  Orange. Naprawdę tak trudno jest sprawdzić, że w zdaniu opisującym wymagania co do hasła brakuje liczby wymaganych znaków hasła i liczby wymaganych cyfr? Ktoś to testował w ogóle?

I teraz ja mam za nich odwalać darmową robotę?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

Domena domeną, a użytkownik użytkownikiem. Zrobisz jak uważasz, ale nie dopieczesz tym OPL, tylko zwykłym użytkownikom. Przyszedłeś po pomoc i w miarę możliwości, wspólnymi siłami ją otrzymałeś. Jeżeli nie chcesz ułatwić innym odnalezienia rozwiązania, Twój wybór...Społeczność Nasz Orange tworzymy my, klienci i użytkownicy i jak zauważyłeś, w większości przypadków, tylko my staramy się pomóc. "Ludzie" z Orange, zaglądają tu tylko czasami i pomagają w większości bardzo skrajnych przypadków...a uwierz mi, robią co mogą...Co do serwisu NMO i aplikacji...są to nowe narzędzia, które wymagają jeszcze sporo pracy, stąd czasami "wpadki". Do dopracowania są potrzebne właśnie takie zgłoszenia jak Twoje...nie koniecznie w postaci "pretensji". 

 

 

Pozdrawiam

Maciej 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@kjonca@mabud73 Ktoś czasem zajrzy. Mrugający mężczyzna

Informacja o wymaganiach hasła Nowego Mój Orange, będzie oczywiście umieszczona przy polu do zmiany hasła. Ale gdyby ktoś trafił tutaj, przed natrafieniem na nią, to hasło do nowej wersji Mój Orange powinno składać się minimum z 9 znaków w tym co najmniej 6 liter i 2 cyfr.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@Mikołaj, w takim razie masz uprawnienia do zdjęcia oznaczenia rozwiązania przyznanego samemu sobie, czyli @kjonca. Twoja odpowiedź jest rozwiązaniem problemów z logowaniem do NMOEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@Anonim Jego wskazówka też była całkiem, całkiem, więc nie. Chyba, że on sam tak stwierdzi.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@Mikołaj, wg. mnie masło maślane...chyba że zmienicie treść Jego posta na wyraźne życzenie/prośbę. Raczej nie zanosi się na to, bo tak wynika z zapisów. Do mnie docierają konkrety i Ty sam wiesz, jak to działa na moim przykładzie. Wiesz dobrze, że ja akceptuję każde działanie moderatorów, bo jakieś zasady muszą obowiązywać.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

I co bym nie wpisywał zawsze mam to samo... (google chrome i ta od tych tam -Edge)Screenshot_1.png

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@Tomek_domek, przetestuj na tym przykładzie poniżej i jak przejdzie, to sobie potem je zmienisz na swoje poprzez Przypomnij hasło...chyba, że od samego początku kombinujesz i na święty nigdy nie dojdziesz do celu. Wtedy tylko opcja Przypomnij hasło z linkiem na maila do zmiany hasła poprawnie działa.

Li7j#qchYT478*


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

Ale to jest bez sensu, muszą być dokładnie dwie cyfry jak dam trzy też nie spełnia wymagań, przecież te wymagania musiał ustawiać jakiś amator. Poziom obsługi w Orange schodzi na psy, jakoś usług zresztą też, chyba niedługo się pożegnamy, byle do października...