Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgody

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zgody

Czy wycofanie zgód w serwisie Nowe Mój Orange jest równoważne z wycofaniem tych samych zgód w njumobile?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zgody

@Anonim w serwisie NMO nie wycofasz zgód na numerach nju mobile. Jeżeli chcesz wycofać zgody na numerach nju mobile musisz się zalogować na konto na njumobile.pl

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zgody

@Anonim w serwisie NMO nie wycofasz zgód na numerach nju mobile. Jeżeli chcesz wycofać zgody na numerach nju mobile musisz się zalogować na konto na njumobile.pl

Anonim

Nie dotyczy

Zgody

@Mariusz Czy jeżeli nie jestem już abonentem njumobile to też mogę to wycofać? Konta na nju nie mam. Czy jeżeli numer jest już nieaktywny w nju to wszystkie zgody są automatycznie zaznaczane na nie wyrażam zgody?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zgody

@Anonim jeżeli już nie jesteś Klientem nju mobile, to tamte zgody nie są już ważne. 

 

Jeżeli obecnie masz usługi w Orange to obowiązują zgody z NMO. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zgody

Usługi NMO oraz konto na Nju mobile to dwie różne usługi. Zmiana na jednym nie powoduje zmian na drugim. Na każdym z Tych kont zgody ustawiasz niezależnie. 

W przypadku zaprzestania świadczenia usługi na Nju mobile zgody również zostają anulowane. Dotyczą przecież numeru, który był w Nju mobile.