Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoszenie blędu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zgłoszenie blędu

Czat pojawia się w dni robocze w jakiś godzinach, ale tylko pod warunkiem że jest wolny doradca.
Okej, ale formularz o którym mówisz nie pojawia się na stronach mój Orange, a portalu z cennikami/ofertami/itp. Drobna różnica.
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Czat pojawia się w dni robocze w jakiś godzinach, ale tylko pod warunkiem że jest wolny doradca.
Okej, ale formularz o którym mówisz nie pojawia się na stronach mój Orange, a portalu z cennikami/ofertami/itp. Drobna różnica.

@Piotrekk85, dzięki za info o czacie. Co do różnicy, dla mnie nieistotne jest, gdzie występuje błąd. Otwieram konto i...sam zobaczysz. Nawet zrzut nie zapisuje obrazu z mojego konta. Spróbuję więc inaczej.Cierpliwości.

 

 



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zgłoszenie blędu

Zrzut trzeba zrobić samemu i wczytać z dysku chyba?
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu

burebusek napisał(-a):

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Czat pojawia się w dni robocze w jakiś godzinach, ale tylko pod warunkiem że jest wolny doradca.
Okej, ale formularz o którym mówisz nie pojawia się na stronach mój Orange, a portalu z cennikami/ofertami/itp. Drobna różnica.
@Piotrekk85, dzięki za info o czacie. Co do różnicy, dla mnie nieistotne jest, gdzie występuje błąd. Otwieram konto i...sam zobaczysz. Nawet zrzut nie zapisuje obrazu z mojego konta. Spróbuję więc inaczej.Cierpliwości.

@Piotrekk85,zobacz zdjęcie z telefonu(zaraz po zalogowaniu się na konto).usterki.jpg

 

 


 

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu


Piotrekk85 napisał(-a):
Zrzut trzeba zrobić samemu i wczytać z dysku chyba?

@Piotrekk85,jeden raz mi nie weszło na NO, zdarza się. Tak robię cały czas Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu


Piotrekk85 napisał(-a):
Zrzut trzeba zrobić samemu i wczytać z dysku chyba?

@Piotrekk85, zgłaszam więc błąd w temacie "Zgłoszenie blędu" ...z czystej sympatii do autora Emotikon: Szczęśliwy

Zrzut ekranu.png

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu

Ponieważ autor edycji zgłaszanego błędu w moim koncie MO jest mi nieznany, przeto dziękuję bardzo za pozytywne załatwienie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu

Dzisiaj chciałem doładować telefon na kartę z MO w zakładce "podsumowanie". Kliknąłem w podpowiedź doładowania i wyskoczył komunikat, który zapewne wymaga Waszej uwagi. Ponieważ w jakimś temacie doczytałem, że pliki png nie są "trawione", zamieniłem w jpg. Godzinami obu zrzutów proszę się nie sugerować, ponieważ zaskoczyłem z opóźnieniem. 

Doładuj.jpgCertyfikat.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie blędu

Nie widzę zrzutów.