Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

W NMO, jako przykład dublowania, czy powielania bieżących kosztów (zakładka-Bieżące koszty) niechaj posłuży to zestawienie dwóch rozmów z BOK (510 100 100) z dwóch kolejnych dni, bo tylko takie w cyklu bieżącym wykonałem (4 i 5.09).

https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe/wykorzystanie-srodkow

Następujące informacje w tej kolejności są zamieszczone na moim koncie:
Podsumowanie wykorzystania minut
-W abonamencie (no limit)
-Ponad abonament (Wykorzystanych/Koszt/Pokaż/Ukryj)
BOK-Liczba połączeń-Długość połączeń-Koszt
1) Data i godzina-Numer-Długość połączenia-Koszt
2)Druga data i godzina-Numer-Długość połączenia-Koszt
Wykres wykorzystania minut
Najwięcej rozmawiałeś z... Pokaż/Ukryj (mój komentarz-tutaj po raz drugi widzę takie samo zestawienie , co poprzednio)
Najwięcej dzwoniłeś w dniach... Pokaż/Ukryj (mój komentarz-tutaj widzę jota w jotę co w zestawieniu powyżej)
Wykaz połączeń Pokaż/Ukryj (mój komentarz-ponownie widać te same zestawienia, jak wyżej)
Wyobrażam sobie permanentne dzwonienie w bieżącym cyklu. Oczywiście, nie muszę rozwijać wszystkich pozycji przyciskiem Pokaż, a tylko konkretne połączenie i zamknąć je przyciskiem Ukryj. Tylko czemu ma służyć to powielanie? Swoje spostrzeżenia zgłosiłem na stronie konta, natomiast tutaj może kogoś z Zespołu NO zainteresuje opisana sprawa i "opchnie" dalej do przemyślenia?

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

Ale te "powielenia" to tylko w takim przypadku jak twój, gdy masz 2 połączenia na krzyż i dlatego wszędzie t samo. Gdybyś miał 20 rozmów (albo 200!) to pewnie powielania by nie było 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

@bluesmanniak , nie wiem...nie to jest celem, bym nabijał licznik i testował. Mówię, jak jest w stanie takim, jak jest to opisane.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

Ale same suche fakty to mało, trzeba jeszcze je dobrze zinterpretować 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie

@bluesmanniak , masz rację. Sprawdzę po nowym połączeniu i wrócę z info...jak mnie skleroza nie dopadnie Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka w NMO - Bieżące wykorzystanie


@bluesmanniaknapisał(-a)

Ale same suche fakty to mało, trzeba jeszcze je dobrze zinterpretować 🙂


@bluesmanniak , no więc tak: w opisanej sprawie nic nie drgnęło z racji tego, że jedno połączenie nie zostało uwzględnione i na forum nie mogę się do tego odnieść. Natomiast w drugiej komórce tych połączeń jest ciut więcej (ok.30 w cyklu bieżącym) i tam jest dłuuuuga lista po rozwinięciu wszystkiego. Troszkę za dużo tych powtórzeń typu najwięcej dzwoniłeś w dniach. Skoro widać w jednym zestawieniu numer, godzinę i czas połączenia, czy ewentualnie koszt poza abonamentem, to ta lista jest przydługawa i nudna. Chyba, że ktoś uwielbia detale, rozkładane w innym miejscu na nic nie wnoszące do bieżącego wykorzystania. No i te wykresy dodatkowo. Co mi z nich? W urzędzie statystyki nie pracuję, ale szanuję inne podejście do tematu.