Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wersja v5.0.0.1771 po aktualizacji

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Po zalogowaniu się i powitaniu, coś poszło nie tak...ups! Dwa razy to samo i w końcu appka zaskoczyła. Co u mnie się zmieniło? Nieszczęsny format daty poprawiony na dd-mm-rr. Język polski też zaskoczył za drugim podejściem. Nie wiem, czy zapis będzie trzymał do kolejnej aktualizacji. Reszta, czyli modyfikacje na sztywno, bez możliwości zapisania i jak nam mówiono, mogą być widoczne błędy w kartotece. Co zresztą porównałem w NMO, więc jest, jak było opisywane we wcześniejszych wersjach. Nawet faktura, która jest już opłacona, "tkwi" wytrwale w opcji do zapłaty. Czatu nie sprawdzałem, bo nie chciałem kolejnego rozczarowania, że się nie zapisze.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 840
  • 2956
  • 43

Testerzy publicznej wersji beta @Konto usunięte mają swój kanał mailowy do zgłaszania problemów jak zresztą jest to napisane na dedykowanej stronie. Może się więc wydawać, że dużo zgłoszeń nie ma, ale i tak developerzy aplikacji mają pełne ręce roboty. Choć to może zabrzmieć źle, to dobrze, że są błędy, bo lepiej wyeliminować je w wersji testowej, niż gdyby pojawiły się na dużą skalę w wersji oficjalnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Highlighted

Pracuję w Orange
  • 650
  • 755
  • 23

@Konto usuniętejest to wersja beta, więc błędy na pewno jakieś się znajdą. Po to udostępnia się aplikację do testów, żeby je wyłapywać i ewentualnie zgłaszać.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@sebaswiderski , strasznie długo to trwa i te błędy, czy niedociągnięcia, mają swoją historię. W trakcie remontu nie można było otworzyć v.5.0.0.1767 z 20 września, a już jest kolejna z datą dzisiejszą. Mieli nie tylko reagować czynami, ale także słowami na forum. Ale ja to rozumiem...jest presja, więc nie wdajemy się w polemiki, tylko działamy. Czytasz chyba wszystkie wyłapane przez nas uwagi? To wiesz, o czym jest mowa.

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 650
  • 755
  • 23

@Konto usuniętetak, czytam. Sam też testuję i wyłapuję jakieś problemy, błędy. Sprawdziłem z ikoną czatu(wyrzuca z aplikacji), no to zgłaszam. Im więcej się wyłapie tym mam nadzieje end-user, dzięki Wam będzie bardziej zadowolony. Taka trochę rola testera, zresztą już zaprawieni w boju jesteście 🙂 bo to nie pierwsze testy.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@sebaswiderski , widzę @gwereda1 ..., ale siedzi i zapewne też czyta. I za głowę się chwyta Emotikon: Mrugający Ale i tak mało osób zgłasza, chociaż testy publiczne. Tak źle i tak niedobrze, jak wiesza się psy na testerach...kto to testował...słyszymy Emotikon: Język 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 840
  • 2956
  • 43

Testerzy publicznej wersji beta @Konto usunięte mają swój kanał mailowy do zgłaszania problemów jak zresztą jest to napisane na dedykowanej stronie. Może się więc wydawać, że dużo zgłoszeń nie ma, ale i tak developerzy aplikacji mają pełne ręce roboty. Choć to może zabrzmieć źle, to dobrze, że są błędy, bo lepiej wyeliminować je w wersji testowej, niż gdyby pojawiły się na dużą skalę w wersji oficjalnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 30, Ekspert
  • 2089
  • 1925
  • 83

@Rafał , zgłaszaliśmy błędy na forum, mam nadzieję, ze ta forma jest aktualna ? Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 840
  • 2956
  • 43

@Ron jak najbardziej, nic się nie zmieniło, zawsze przekażemy gdzie trzeba uwagi i błędy zgłoszone przez użytkowników forum 😉