Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa i dokumenty w Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

Dziś zauważyłam (może było wcześniej a ja mało spostrzega, a i na MO przez WWW mało kiedy wchodzę), że w zakładce Umowy i urządzenia można znaleźć właśnie umowy. Dodatkowo w sekcji Moje sprawy pojawiła się zakładka Dokumenty. Ciekawe co tam dokładnie będzie. Te pisma co klient wysyła Orange czy w drugą stronę?

 

Screenshot_2022-11-26-13-20-38-525_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-11-26-11-47-04-880_com.android.chrome.jpg

 

 

 

__________________

*Temat przeniesiony z działu "Abonament" - moderator Wojciech.  

20 ODPOW. 20

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@Anonim , ja mogę potwierdzić swoje doświadczenia, zarówno w aplikacji, jak i na stronie webowej MO. Żadnych dokumentów tam nie ma! Lapidarne wiadomości z końcem umowy, czy ewentualnie kary za zerwanie w trakcie trwającej umowy. Ja myślę sobie, że to dosyć skomplikowany proces, by różne warunki umów były tam naniesione w formie, w jakiej otrzymujesz elektronicznie na maila, czy papierowo. A mam dwie usługi i dwie raty.

W moje sprawy miałem zgłoszenia, treść nie jest odzwierciedleniem moich zgłoszeń, tylko symbolika. Mam je już jako zrealizowane i zarchiwizowane.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@bronzub w aplikacji to wielu rzeczy dostępnych na WWW nie ma. Ciekawe, że u Ciebie się nie pojawiały się te informacje. Ja pogrzebałem i na koncie mam też ok informacje o planie ratalnym już archiwalnym i spłaconym. Szkoda, że nie pisze jaki to sprzęt. 

 

A jak u innych to wygląda?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@Anonim , aplikacja ma bardziej okrojone informacje. Gdy chcesz coś podejrzeć, to jest powrót do zakładki umów. Ratalne są umieszczone i archiwalne też. Natomiast ciekawa jest symbolika urządzeń, o które musiałem zapytać na czacie, gdy chciałem je pozbawić dostępu do konta webowego. Też jestem ciekawy, jak mają inni😊

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

Ooo racja teraz też w apce mogę te umowy zobaczyć. . Do tego archiwalnego planu ratalnego dokopać mi się nie udało. Chodzi Tobie o symbolikę zalogowanych urządzeń?

Screenshot_2022-11-26-19-51-30-738_pl.orange.mojeorange.jpg

Screenshot_2022-11-26-19-52-20-784_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@Anonim ,symbolika urządzeń jest w innej sekcji konta. A tutaj masz podgląd, jak to wygląda u mnie (bez szczegółowego wglądu).1 Moje sprawy.JPG2 Zamknięte.JPG3 Umowy i urządzenia.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@bronzub to przez WWW też widzę tą informację. Nie ma jednak nawet w szczegółach opisu jaki to sprzęt. Nie wiem czy z racji, że to coś płatne jedna ratę ( w sumie ciekawe określenie) czy też zakup dość archiwalny. 

Screenshot_2022-11-27-09-41-57-068_com.android.chrome.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@Anonim , Ty nie masz opisu urządzeń w aplikacji, a ja nie mam tam wogóle historycznych danych, tylko aktualne raty. Natomiast webowo jest wszystko, co jest niezbędne, a nawet ponad to, czyli nawet kolor urządzenia. Nie ma chyba dwóch jednakowych porównań, bo Ty masz inne pakiety i inne usługi. Te również są inaczej prezentowane dla konkretnego odbiorcy końcowego zarówno w aplikacji, jak i na koncie MO. Ja np. nie mam aktywnej rozrywki. Mnie się wydaje, że wraz z rozwojem dostępności, nanoszone są i modyfikowane różne ważne, czy istotne treści dla klienta.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

@bronzub możliwe, że to dopiero systematycznie będą wprowadzać. Ciekawe jak inni mają. I kiedy to dojdzie do jakiej takiej spójności.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa i dokumenty w Mój Orange

Nikt się więcej nie podzieli jak to u niego wygląda?