Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Historia logowań


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Historia logowań

Witam,

 

Chciałbym sprawdzić historię logowań na koncie MO. Czy jest to możliwe do zrobienia "na własną rękę", czy trzeba kontaktować się z Orange?

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Historia logowań

Historia logowania jest niedostępna w Mój Orange, na czat poproś to może ci udostępnią 😎


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 3699
  • 19

Historia logowań

Zgadza się. Sam nigdzie nie znajdziesz. Tak na przyszłość podpowiem, że jak ustawiasz sobie autoryzację SMS na swój numer przy każdym logowaniu przyjdzie wiadomość z kodem. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Historia logowań

@Luis , mógłbyś zachować jedynie w przeglądarce, o ile nie masz w ustawieniach, że po każdorazowym jej zamknięciu usuwasz historię. Mógłbyś także bawić się ręcznie z usuwaniem, ale to zabawa dla ludzi bez nerwów. Albo, jak @Kimiriko radzi, nie usuwaj smsów, jeśli masz włączoną autoryzację.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Historia logowań

Dzięki za odpowiedzi. Skontaktowałem się na czacie z pracownikiem Orange, który przesłał mi spis logowań w zakresie czasu podanym przeze mnie. Ogólnie sprawa dotyczyła braku naliczenia rabatu za e-fakturę, gdzie jednym z wymogów jest zalogowanie się na konto co najmniej raz w okresie rozliczeniowym. Byłem przekonany, że wymóg ten spełniłem, lecz potrzebowałem potwierdzenia na 100%. Kolejna faktura ma być już skorygowana o ten błąd.