Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stare MO powraca jak bumerang

Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang

Już myślałem, że wszystko stare posprzątane, a jednak nie do końca. Bynajmniej u mnie jakieś "zajawki upałowe" chyba trzymają archiwalne "klejnoty". To wycinek z upalnej niedzieli 30 czerwca br.

zielone MO.PNG

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang

@Anonim  na Mozilli tego błędu nie ma, ale sporo bugów na Mój Orange jest, trudno zgadnąć czy ciągną się od starego Mój Orange do NMO, czy NMO też ma swoje błędy, ja niecierpliwie czekam aż pogrzebią stare MO, bo wisi mi nieaktywny tymczasowy numer, nijak się go pozbyć, aplikacja MO nie rejestruje dlatego przeniesionych w maju numerów, wkurza mnie to mocno.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Stare MO powraca jak bumerang

Stare ale jare @Anonim Emotikon: Język - mam i nie narzekam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang


@wscieklaewkanapisał(-a)

Stare ale jare @Anonim Emotikon: Język - mam i nie narzekam 🙂


Przecież w tym starym MO niewiele jest, tylko bugi hoduje, nowe Mój Orange to już kilka poziomów wyżej, jest o klasę lepsze 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Stare MO powraca jak bumerang

Ej @Anonim  ja żadnych bugów ani innych robali w Starym Mój Orange nie hoduję Emotikon: Wściekły Mam w nim to czego Wy nie macie w Nowym MO - to moje jest  lepsze i łatwiejsze Emotikon: zakłopotany Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang

@wscieklaewka  nie będę drążyć tematu, kobiecie ustąpię 😉  Tak poza tym masz rację stare MO jest łatwiejsze w obsłudze i prawie wszystko w nim jest.

Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang

@wscieklaewka  i @Anonim , to dla pewności spytam Was, czy to zielone tło jest także u Was, czy może niebieskie? Bo mnie się wydaje, że wycinek z zielonym tłem jest z zamierzchłych czasów, kiedy to zacząłem przygodę z kontem MO. Potem już królował kolor niebieski z domieszką zielonego. By trzeba było "odkurzyć" archiwum. 

Anonim

Nie dotyczy

Stare MO powraca jak bumerang


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  i @Anonim , to dla pewności spytam Was, czy to zielone tło jest także u Was, czy może niebieskie? Bo mnie się wydaje, że wycinek z zielonym tłem jest z zamierzchłych czasów, kiedy to zacząłem przygodę z kontem MO. Potem już królował kolor niebieski z domieszką zielonego. By trzeba było "odkurzyć" archiwum. 


Dobrze kombinujesz 😉  Zielony kolor to domena starego MO 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Stare MO powraca jak bumerang

Wiesz czego nie mam ?

ano zielone tło z taką kłódką wzięło i zniknęło Emotikon: Smutny - nie wiem dlaczego Emotikon: zakłopotany @Anonim 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Stare MO powraca jak bumerang

@Anonim 

U mnie już niema tego 😞 od razu jak wchodzę to pisze - podsumowanie itd... i wyświetla mi się na górze taki niebieski paseczek - oj niedobrze 😞