Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

Dokładnie jak piszesz @krzys, zestawienie dotyczy kraju...mimo tego rozbieżności są i wymaga to poprawienia...w Twoim przypadku z roamingiem może być różnie...zależy to od tego, tak mi się wydaje, w jaki sposób rozlicza to dany operator...niebawem będę testował intensywnie roaming, więc będę mógł powiedzieć coś więcej 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 11003
  • 150

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roaming

W istocie @krzys. Dobrze, że to opisałeś nam tutaj. Screeny są nieocenione Szczęśliwy robot. A sprawę już "naświetliłem" osobom pracującym nad tym obszarem.

Daj znać w temacie, gdyby coś się pozmieniało (nagle, magicznie!) jak u @mabud73 Mrugający robot.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roaming

@mabud73, to czekam na info jak u ciebie bedzie sie to prezentowalo w roamingu. @Wiktor, dzieki za puszczenie tego dalej


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 11003
  • 150

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roaming

@krzys
prośba, żebyś zgłosił nakreślony w tym temacie problem do BOK-u. Osobom analizującym te rozbieżności będzie potrzebny nr tel. komórkowego. Wydaje mi się, że najlepiej będzie to zrobić przez czata - można wtedy podać link do tematu Szczęśliwy mężczyzna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roaming

OK @Wiktor, dzieki. Zbiore jeszcze info jak to wyglada z transmisja w kraju i zglosze prze bok. Odezwe sie jak bede cos wiedzial.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roaming

Maly udate ...

Z powodu problemu w dostepie do serwisu "nowy MO" nie jest latwo ruszyc temat, nie mam dostepu ani do prezentacji pakietow, danych polaczen i innych. Udalo mi sie zglosic telefonicznie 'reklamacje/zgloszenie' odnosnie moich klopotow. Numer zgloszenia otrzymalem naszczescie smsem i czekam cierpilwie juz tydzien i nic 😞