Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 118
  • 1

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

Dzień dobry wszystkim.

Czy ktoś może wie, dlaczego kiedy odpalam aplikację mobilną mój Orange, przechodzę do sklepu, wybieram sobie telefony i urządzenia, dodaję do koszyczka to, co mnie interesuje, a następnie przechodzę do dalszego etapu zamówienia, to otrzymuję informację, że wybrane urządzenie zostanie zamówione na nowe konto w mój Orange, a nie na to, które jest obecnie aktywne? Moje dane wyświetlają się prawidłowo w formularzu dostawy, ale na samym początku formularza jest informacja, że konto, dla którego zostanie stworzone zamówienie to nowe konto. Gdy wybieram łącze zmień konto, to jest dostępna tylko jedna zaznaczona opcja o treści nowe konto.

Czy problemem jest może fakt, że jedyną posiadaną przeze mnie usługą jest Internet stacjonarny, a nie mam żadnej usługi mobilnej? Moim zdaniem nie ma to znaczenia, ponieważ chcę kupić telefonik na raty z własną wpłatą na start, ale bez dodatkowego numeru. Po co zatem tworzyć nowe bezsensowne byty w rodzaju kont, kolejnych haseł do zapamiętywania itp., skoro mogę mieć ratę doliczoną do faktury za Internet i płacić za to wszystko razem?

A może się mylę i to nie będzie nowe konto, skoro moje dane, włącznie z danymi dowodu osobistego wypełniają się poprawnie na etapie uzupełniania formularza tak, że nie muszę ich poprawiać?

Proszę o rozwianie moich wątpliwości/wskazanie rozwiązania, aby korzystać z jednego konta zarówno dla usługi Internetu stacjonarnego jak i rat za nowe urządzenie.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@pyrlandczyk Tu raczej nie chodzi o nowe konto mój orange, a o nowe konto abonenckie. Raty za sprzęt są rozliczane na kontach mobilnych, dlatego nie możesz dołączyć ich do neostrady. To będzie na jednym koncie MO, ale na dwóch fakturach. W MO bedziesz musial przelaczac sie pomiedzy uslugami. Jesli skorzystasz kiedys z Love, to konta sie polacza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@pyrlandczyk Tu raczej nie chodzi o nowe konto mój orange, a o nowe konto abonenckie. Raty za sprzęt są rozliczane na kontach mobilnych, dlatego nie możesz dołączyć ich do neostrady. To będzie na jednym koncie MO, ale na dwóch fakturach. W MO bedziesz musial przelaczac sie pomiedzy uslugami. Jesli skorzystasz kiedys z Love, to konta sie polacza.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52674
  • 710

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@pyrlandczyk @marcin0216 zawsze po złożeniu  zamówienia można konta połączyć, niezależnie jakie są poprzednie usługi mam na koncie. Teraz niedawno łączyłem konta, które mają dwa różne cykle rozliczeniowe. Zadzwoniłem na infolinię i konsultant bez problemu ustawił tak jak chciałem.

 

@pyrlandczyk sprawdź zamówienie przez konto Mój Orange na stronie internetowej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@ketrasaArtur ale chyba konta komorkowe laczyles?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52674
  • 710

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@marcin0216 obecnie mam dwa urządzenia na raty. Wyglądają tak, jak by to były konta usług mobilnych. Bez problemu zostały połączone. Chodziło mi, aby raty były spłacane z jednego konta i wpłaty realizować na jedno konto. Łączenie przebiegło bezproblemowo.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@ketrasaArtur No wlasnie o to chodzi. Komorkowe mozna polaczyc zleceniem, ale stacjonarne + komorkowe - przez Orange Love.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52674
  • 710

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@marcin0216 stacjonarne kiedyś łączyłem, ale nie było jeszcze OL. Dzięki za uzupełnienie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3732
  • 19

Pytanie o zamawianie nowego urządzenia bez abonamentu i konto mój orange

@ketrasaArtur dodam, że połączyć można jak są opłacone wszystkie faktury (nawet jeśli to bieżącą faktura i ma jeszcze przyszły termin płatności.