Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyczyna dezaktywacji konta MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przyczyna dezaktywacji konta MO

@akacja1 , może nie warto się opierać? Ja też miałem trzy konta z innymi hasłami na każdą z usług i dopóki się dało, to mi się też podobało w starej wersji. Sądzę, że jak dobrze pokombinujesz, to wejdziesz na stare śmieci...z Multiboxem, jak @andrzej1441  sugerował. Nie sprzątnęli jeszcze wszystkich bebechów i a nuż Ci się uda?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Przyczyna dezaktywacji konta MO

@akacja1 Nie trzeba się upierać przy starym MO.

Na NMO znacznie szybciej pojawiają się zmiany.

Ogólnie lepiej zarządza się usługami i nawet więcej jest możliwości zarządzania usługami, ale jeszcze niektóre nowe możliwości zarządzania są niedopracowane, np w skarbonce - zaproszenie do skarbonki - tu coś za mocno nakombinowali.

Sam interfejs to tylko kwestia przyzwyczajenia, po miesiącu już nie powinno Ci brakować starego MO.

Dodatkowa autoryzacja przy sprawdzaniu bilingu, to jest już standard i konieczność w tego rodzaju usługach.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 5
  • 2

Przyczyna dezaktywacji konta MO

Konto w starej wersji serwisu Mój Orange mogą zostać usunięte, jeśli nie logujemy się 9 miesięcy - podstawa to punkt 5.2 regulaminu 🙂 https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1978292/regulaminserwisuorange_4002392365.pdf?footerlink=t...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przyczyna dezaktywacji konta MO

@akacja1 

Czas na potwierdzenie linku aktywacyjnego wynosi około 15 - 30 minut.

A do Multi Box loguję się starym adresem e-mail oraz starym hasłem też - ciut dziwne aczkolwiek prawdziwe 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Przyczyna dezaktywacji konta MO


@cosmogrammanapisał(-a)

Konto w starej wersji serwisu Mój Orange mogą zostać usunięte, jeśli nie logujemy się 9 miesięcy - podstawa to punkt 5.2 regulaminu 🙂 https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1978292/regulaminserwisuorange_4002392365.pdf?footerlink=t...


I to jest konkret, dzięki @cosmogramma 

Swoją drogą, żeby tak usuwać bez żadnego powiadomienia...trochę nie fair. Inny nr migrowałam do Nju i wtedy dostałam maila, że konto zostało skasowane, co akurat było łatwe do przewidzenia. Dezaktywacja konta z powodu 9 miesięcznego nielogowania nie jest chyba tak oczywista (u żadnego operatora mnie to nie spotkało) a w Orange odbywa się po cichu 🙂

 

@wscieklaewka 

Masz na myśli stare MO czy NMO? W starym na pewno trwało to dłużej, bo tak jak pisałam, na innym numerze korzystałam z konta przez kilka dni zanim link na poczcie nie przypomniał mi, że nie dopełniłam formalności.

 

@Anonim @andrzej1441 

Gdyby Orange nie zmuszał do łączenia kont i byłaby możliwość przenieść jedno dla sprawdzenia jak wygląda NMO to chętnie bym to zrobiła i po pozytywnym teście przeniosłabym pozostałe. Teraz migracja jednego konta = migracja wszystkich a odwrotu nie ma więc dziękuję 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przyczyna dezaktywacji konta MO

@akacja1 

Link aktywacyjny otrzymałam na stare MO i dalej tak jak napisałam. Czasu raczej nie było dużo na aktywację i migrację do NMO 😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Przyczyna dezaktywacji konta MO


@wscieklaewkanapisał(-a)

@akacja1 

Link aktywacyjny otrzymałam na stare MO i dalej tak jak napisałam. Czasu raczej nie było dużo na aktywację i migrację do NMO 😞


Migrację? Dobrze się rozumiemy? Ja pytałam o czas na potwierdzenie aktywacji konta w starym MO, przychodził wtedy link o treści:

 

Dziękujemy za rejestrację na stronie orange.pl, aby dokończyć ten proces konieczne jest potwierdzenie adresu e-mail. Kliknij poniższy link

 

Nie ma podanego żadnego limitu czasowego więc ciekawi mnie skąd masz info, że to 15-30min.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przyczyna dezaktywacji konta MO

@akacja1 

 

Ja w linku miałam podany czas aktywacji. Po prostu przechodziłam ze Starego MO do Nowego MO - być może nie zrozumiałam dobrze Twojego postu ( Ty piszesz o rejestracji w Starym Orange, więc odpowiadam iż ja rejestrowałam się lata temu, i być może link aktywacyjny nie miał żadnego terminu by go aktywować - nie pamiętam )