Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją MO


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z rejestracją MO

Cudownie, gdybym tylko mógł pokonać rejestrację, bo pomimo że dysponuję od lat swoim numerem. czyli kartą SIM, widocznie ktoś zarejstrował ja na siebie, i niestety ale ja nie mam takiej możliwości
Jak za króla Ćwieczka żeby się czegokolwiek dowiedzieć muszę wstukiwać kody USSD
Dzwonienie na infolinię to strata co najmniej pół godziny, żeby przebrnąc przez bota i dokopać sie w końcu do cżłowieka
Coś niecoś widze w tle, ale to jest chore

Clipboard02.jpgClipboard01.jpg

 

_______________

Wpis poddany edycji i przeniesiony z Jaki sens ma istnienie aplikacji Mój Orange? - Rafał

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Problem z rejestracją MO

@WiValdiBB2 zadzwoń na infolinię lub napisz na czacie i poproś o link do rejestracji konta Mój Orange. Szybciej i sprawnie j pójdzie przy pomocy konsultanta.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją MO

Jak od lat korzystasz z numer nie ma opcji żeby ktoś zarejestrował to w MO na siebie. Jak pisze @ketrasaArtur uderz do BOK wyślą link do dokończenia rejestracji. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z rejestracją MO

Dzwoniłem, czatowałem, pisałem
nie da się, szczerze to mam dość
gdyby nie to że nr są ważne, dałbym sobie spokój
Gdyby ktoś chciałby mi z tym pomóc byłbym dozgonnie wdzięczny
Kiedys wiele lat temu kupiłem z Allegro od kogoś, mamy w rodzinie 3 te numery i w żadnym nie mamy dostępu do Nowego Waszego Orangea, bo trudno powiedzieć Mojego
Pewnie karty zostały zafiksowane na kogoś innego i już, to chore, mam ramki z kart z kodami PUK, mogę poswiadczyć ze opłacamy je regularnie, ale nic z tego
Gdyby ktos miał chęc i moc mi z tym serio pomóc stawiam dobrego w pieknych okolicznościach przyrody Cygańskiego Lasu Bielska-Białej

 

________________

Wpis poddany edycji - Rafał


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Problem z rejestracją MO

@WiValdiBB2 jako właściciel numeru, musisz sam ta sprawę pchnąć. Na forum są tacy sami użytkownicy jak Ty, którzy sobie na wzajem pomagają i podpowiadają, co zrobić jak rozwiązać problem. Nikt nie ma wglądu w Twoje dane.

 

Skorzystaj z linku rejestracji konta Mój Orange:

https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja

Rejestracja na adres e-mail, bo teraz tylko tak się konto zakłada.

 

Jak potrzebna pomoc infolinii, to po zgłoszeniu boota MAX-a, jak zapyta w jakiej sprawie dzwonisz, powiedz, w sprawie reklamacji. Po weryfikacji łączy odrazu z konsultantem.