Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem do Mój Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Problem z logowaniem do Mój Orange

Dzień dobry,

ktoś też ma problem z logowaniem do Mój Orange? Orange olewa w ogóle temat. Pisałem tyle maili, reklamacji, zgłoszenia i nic. Ciągle wyskakuje błąd "404" a na aplikacji mobilnej "nie możemy przedstawić treści". 

Dodam, że nie zależy to od przeglądarki, urządzenia, internetu - problem jest po backendzie Orange. Ale mam już dosyć tego, od paru tygodni nie mogę się zalogować, sprawdzać faktur, opłacań. Po prostu tragedia.

 

 

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z logowaniem do Mój Orange

@Ka4az tak, miałem taki problem. Zadzwoń na infolinię: 510 100 100 lub napisz na czacie prośbę u usunięcie konta. Po usunięciu trzeba będzie na nowo się zarejestrować na Mój Orange.

To obecnie jedyny sposób. Kiedyś się czekało około 30 dni na usunięcie konta, teraz powinno być kilkanaście godzin.

Przed ponownym rejestrowaniem warto się upewnić, czy konto już zostało usunięte.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Problem z logowaniem do Mój Orange

@ketrasaArtur haha jeszcze śmieszniej. Usunięto mi konto Orange (nie dostałem potwierdzenia SMS nawet o którym konsultant mówił) i nic 🤣

Nie mogę się zalogować, bo "nie znaleziono takiego adresu email konta", a nie mogę się zarejestrować, bo "numer telefonu jest już powiązany z kontem Orange". Co najlepsze przy próbie logowania na aplikacji Mój Orange podpowiada mi jakiś email, który nie jest ani mój ani nigdy go nie widziałem. To już jest tragedia, nie mogę nawet na czacie napisać do nich XD 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z logowaniem do Mój Orange

@Ka4az miałem raz taką sytuację, że po którymś usunięciu konta, wyskoczyły mi podobne kwiatki.

Teraz kontakt na infolinię, niech dokładnie sprawdzą i pomogą założyć na nowo konto.

Kontakt z telefonu na kartę to opłata 1,5 PLN za całe połączenie niezależnie od czasu trwania lub wykonanie połączenia z telefonu od konkurencji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Problem z logowaniem do Mój Orange

No tak, takie traktowanie klientów, którzy mają tu kilka usług zostawiają miesięcznie 600 zł od paru lat 🤣

Nie potrafią nawet dobrze komunikować się między sobą, a na reklamacje odpisują "taka sytuacja już się nie wydarzy". Trzeba rozglądnąć się za nową siecią, bo podejście do klienta to jest parodia. 

 

______________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Problem z logowaniem do Mój Orange

Ale cyrki.

 

Mam niby konto powiązane z tymi numerami telefonów, ale nie potrafią powiedzieć na jaki adres email. Mój adres email jest usunięty i nie mam konta, ale numery są przypisane pod jakieś konto XD czyli faktury i umowy lecą na jakiś nieznany email, oj chyba trzeba zgłosić to gdzieś dalej, bo są tam wrażliwe dane 🙂 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Problem z logowaniem do Mój Orange

@ketrasaArtur Posiadasz może adres email do reklamacji? Nie mam jak złożyć, do czatu nie mogę się zalogować. Skarga jest już złożona do UOK i UODO także może to przyśpieszy sprawę 🙂 Nie mogę sobie pozwolić, żeby moje dane latały po cudzych mailach, który konsultant uzupełnił sam podczas przedłużenia umowy rok temu telefonicznie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z logowaniem do Mój Orange

@Ka4az niestety, Orange już od dawna nie udostępnia e-maila do kontaktu. Jedyne sposoby kontaktu masz tutaj:

https://www.orange.pl/view/kontakt