Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 129
  • 1

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

Dzięki za brutalną prawdę 😉 Jak dla mnie Orange pod kątem oferty jest niezastąpione, ale pod kątem technicznym to jest jakiś obłęd. Prześledziłem tutaj dotychczasowe posty z problemami z MO i chyba i tak jestem jakimś szczęściarzem, że ostatecznie jako tako mogę z tego korzystać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

@soundlovers, w temacie ofert i możliwości zamawiania, przyznam Ci rację, że jest znacznie lepiej. Wczoraj bardzo sprawnie i bez udziału konsultanta, w koncie webowym zamówiłem smartfona. Postęp technologiczny jest więc na plus. A skoro nie przeszkadza Ci niedogodność, o której wspomniałeś, to ciesz się appką😊

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

@soundlovers  nie narzekaj 😉

Mój Orange ci działa, da się sprawdzić stan usług 😎

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 129
  • 1

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

Chciałem tylko się pochwalić. Po ostatniej, weekendowej grzebanine Orendża w Mój Orange działa mi totalnie wszystko z poziomu aplikacji i www.

 

#samosięnaprawiło


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

@soundlovers było jakieś gruntowne grzebano, bo mi nawet historię wyczyścili, niestety w moim przypadku konto Mój Orange dalej nie działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

@ketrasaArtur  i @soundlovers , potwierdzam, że zmieniło się na lepsze u mnie, więc coś się dzieje od zaplecza. Może trzeba niektórym pechowcom dodać otuchy i wiary, że kiedyś się naprawi😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z Mój Orange po rozłączeniu LOVE

@bronzub może kiedyś, ale to jeszcze mało czasu upłynęło. Dopiero trzy miesiące.