Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 988
  • 4

Prace planowane na Mój Orange

Właśnie mija miesiąc od kiedy "zepsuli mi" konto. Mimo kilku zgłoszeń nadal mam problem z kontem przez www. W apce wszystko na szczęście jeszcze działa...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Prace planowane na Mój Orange

@Ianus72 użyj innej przeglądarki, bo jak bug jest, to aplikacja Mój Orange takie coś robi, nigdy odwrotnie, ale to tylko moje zdanie, może być inaczej 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 988
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Ianus72 użyj innej przeglądarki, bo jak bug jest, to aplikacja Mój Orange takie coś robi, nigdy odwrotnie, ale to tylko moje zdanie, może być inaczej 😎


Ilu ja już przeglądarek użyłem, i na ilu urządzeniach.. 🙂 Raz zadziałało, na kilka godzin, i zdechło znowu...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Prace planowane na Mój Orange

To zrobić zarzuty i Zgłoszenie, nic więcej nie doradze, to już w gestii Orange 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18729
  • 53628
  • 735

Prace planowane na Mój Orange

@Ianus72 dużo usług masz w Orange? Możesz jeszcze usunąć konto Mój Orange i po usunięciu założyć ponownie, ale najlepiej następnego dnia..

Jeżeli to nie pomoże, to zostaje tylko zgłaszać na infolinii. 

U mnie nie działa aplikacja już od listopada tamtego roku. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 988
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Ianus72 dużo usług masz w Orange? Możesz jeszcze usunąć konto Mój Orange i po usunięciu założyć ponownie, ale najlepiej następnego dnia..


Według apki mam 3 usługi i to jest zgodne ze stanem faktycznym. Według konta www mam usług 5 ale pokazuje mi na liście tylko dwie...

A co do usuwania konta to całkiem niedawno (chyba listopad?) sami mi konto nagle usunęli i musiałem się trochę pogimnastykować żeby wróciło. Choć wtedy to dość sprawnie poszło nawet.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18729
  • 53628
  • 735

Prace planowane na Mój Orange

@Ianus72 w takim razie bład na koncie nie wynika z nadmiaru usług. U mnie był problem z nadmiarem usług.

Przez www pokazuje usługi, które kiedyś miałeś w Orange. Czasami jest do nich dostęp, czasami nie. Ja mam obecnie dostęp do numeru, który od roku nie jest w Orange, a widnieje na koncie jako aktywny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 988
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

Przez www pokazuje usługi, które kiedyś miałeś w Orange.


Gdyby pokazywało... Napisane, że pięć a pokazuje dwie...

Szczerze, to miałbym gdzieś co mi na www pokazuje póki w apce jest OK.

Ale w apce nie mogę sobie sprawdzić miesięcznego zużycia GB bo nie mam możliwości wybrania przedziału czasowego... To działa tylko na www niestety...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18729
  • 53628
  • 735

Prace planowane na Mój Orange

Nareszcie, po 16 tygodniach niedostępnej aplikacji Mój Orange, w końcu dane zostały wyświetlone. Musiałem na nowo konto założyć, bo zostało usunięte ot tak sobie, bez żadnej informacji. Po zapewnieniach, że ktoś się ze mną skontaktuje od strony Orange lub dostanę przynajmniej SMS-a o rozwiązaniu problemu, jakoś nikt nie kwapił się do tej pory odezwać.

Nie wiem, co było przyczyną niedostępności aplikacji, raczej sienie dowiem, bo żadnego zgłoszenia ani reklamacji nie ma z ostatnich 90 dni. Nikt nic nie wie, konsultanci nic nie mogą znaleźć, że były informacje z mojej trony o niedziałającej aplikacji.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Prace planowane na Mój Orange

Nieźle miałeś zakrecone z kontem. Rzeczywiście długo się z tym bujali. W jak pisałeś większość numerów już z sieci zabrałeś.