Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Prace planowane na Mój Orange

@Wojciechdzięki za informację o planowanych praca w Mój Orange

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53189
  • 720

Prace planowane na Mój Orange

Terminu zakończenia prac nie udało się dotrzymać. Dalej występują problemy, natomiast na infolinii nie mogą obecnie konsultanci przyjąć zgłoszenia, tłumacząc się awarią.

Natomiast termin usunięcia usterki mojego konta Mój Orange niestety przedłużył się, termin bliżej nie określony, w dodatku coś zostało skopane, bo nawet nie mogę się zalogować. Trwająca naprawa od listopada poprzedniego roku to efekt całkowitego zablokowania aplikacji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur u mnie apka działa, musiałem tylko odświeżyć stronę startową aby "ludzik - monter" zniknął 😁😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53189
  • 720

Prace planowane na Mój Orange

@slav72 tylko moja apka nie działa. Konta w mojej rodzinie działają bez najmniejszych problemów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur wiem, wiem o Twoich problemach z apką to już chyba mógłbyś książkę napisać...😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 233
  • 965
  • 4

Prace planowane na Mój Orange

U mnie w apce niby wszystko widoczne prawidłowo. Ale za to przez www wcięło mi gdzieś jeden numer. Mam jakieś dziwne  "konto 1 z 4", choć mam obecnie tylko 2 numery ale jak w to wchodzę to dostępny tylko jeden z tych dwóch numerów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 658
  • 9

Prace planowane na Mój Orange

u mnie za to jest "konto 1 z 3"

ale wiem, skad te pozostale dwa konta. Jedno bardzo stare, jeszcze z czasow gdy mialem internet na miedzi w TPSA, a drugie takie jakby tymczasowe, gdy robiłem na jednym z numerow mobilnych cesje

 

mysle ze sa to jakies relikty kont, ktore kiedys tam byly aktywne, mialy inny numer billingowy do placenia rachunków, a później zostały nieaktywne. Do tej pory moge na nich podejrzeć numery billingowe


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 233
  • 965
  • 4

Prace planowane na Mój Orange

No i naprawili... Na jeden dzień. Przez chwilę było OK. Teraz znowu to samo. Konto 1 z 4... Choć mam dwie usługi. I co zgłoszę, że znowu nie działa to rada "proszę przeinstalować aplikację". I tłumaczenie za każdym razem od nowa, że w aplikacji jest dobrze tylko na www brak usługi....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 1

Prace planowane na Mój Orange

"Teraz doładujesz telefon na www.doladowania.orange.pl

Przepraszamy, serwis Mój Orange jest niedostępny. Zapraszamy w poniedziałek po godz. 7:00"

 

Eeee? To chyba pomyłka, prawda? Chodziło o środę tj. 21.02?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53189
  • 720

Prace planowane na Mój Orange

@Wilczek u mnie aplikacja nie wyświetla prac serwisowych. Może być tak, że to tylko pewna grupa użytkowników jest objęta pracami serwisowymi. Już kiedyś tak było i na forum część użytkowników pisała, że ma prace serwisowe inni pisali, że normalnie jest dostęp do apki.