Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 846
  • 2378
  • 35

To juz za chwile🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

No właśnie @Wojciech , to taki nowy trend? Nie zauważyłem na stronie głównej komunikatu. Gdzie one są chowane? Albo czy może tylko w aplikacji MO?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1835
  • 3568
  • 54

Nie zostały schowane. Sytuacja wygląda tak, że nie koniecznie musi to się przenieść na brak dostępności. Minęła 22:00, a mi chociażby ciągle działa.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 363
  • 412
  • 5

Tylko, że u mnie przed już od 21:50 po zalogowaniu do NMO wygląda to tak:

padło.png

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@andrzej1441  napisał przed 22:00, ale to nie istotne, czy działa u Ciebie. Wkurza brak komunikatu...można to komuś zgłosić od zaplecza? Podobnie robi Tauron. 10 minut przed godziną wyłączenia cyk...nie ma prądu i cyk...godzina po planowym wyłączeniu dalej brak prądu. To jakiś chory standard, nie uważasz? I tu, i tam klient jest mało ważnym ogniwem, ale jak trzeba płacić, to szybko!

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 846
  • 2378
  • 35

@Konto usunięte grunt to prund😁 pogadaj z @ketrasa o tym🤣

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@byczyn_86 , też mam "papier" elektryka, ale wolę sam kopnąć tu i tam, aniżeli by sam prund kopał. A kopie!!! 😜

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 846
  • 2378
  • 35

@Konto usunięte przyjacielu jakie ja mam "papiery", a tez mnie czasem kopie😁

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1835
  • 3568
  • 54

Nie wszystko jest takie czarno-białe. Czasem trzeba jakieś poprawki szybko wprowadzić i nie bardzo jest czas, żeby powiadomić. Poświęcany jest też czas, żeby to zrobić w nocy, żeby jak najmniejszej ilości osób to przeszkadzało.

Edycja: @Konto usunięte odnosząc się do poniższego: Zawsze możesz zrobić.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@byczyn_86 , "papiery" można spreparować, albo je wyczyścić. Pytanie tylko, czy głowa to akceptuje? W kaftan zwiążą i po człowieku. 

@Wojciech , to może "wysmażymy" pomysł, aby w formie przyklejonego tekstu z informacją o niespodziewanych pracach remontowych w godzinach nocnych, taki komunikat funkcjonował cały czas w NMO? Jedni zaglądają tu i tam, a niektórzy tylko do swego konta. Co o tym sądzisz?