Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6187
  • 70

Prace planowane na Mój Orange

U mnie wieczorem wczoraj (22.07.2023) zaczęła sie przerwa. Od południa apka działa. Numery tylko w OFNK.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 474
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

- a u mnie na "Mój Orange" widnieje taka informacja:

Przepraszamy, serwis Mój Orange jest niedostępny. Zapraszamy w poniedziałek po godz. 7:00


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Prace planowane na Mój Orange

Aplikacja Mój Orange u mnie działa bez przeszkód, za to serwis MO na stronie ma przerwę gdyż trwają prace...serwisowe.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 1719
  • 3

Prace planowane na Mój Orange

U mnie aplikacja nie działa 

Screenshot_20230723-172245.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19419
  • 56140
  • 763

Prace planowane na Mój Orange

Dla odmiany mam inne komunikaty:

Screenshot_2023-07-23-17-57-46-854_pl.orange.mojeorange.jpg

Screenshot_2023-07-23-17-58-01-773_pl.orange.mojeorange.jpg

Podejrzewam, że jak się wyloguje i zaloguje ponownie, to też dostanę komunikat o pracach serwisowych.

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Prace planowane na Mój Orange

@Windowv2 , @ketrasaArtur  dziwna sprawa, przed chwilą się logowałem do apki i wszystko u mnie działa. Prace serwisowe tylko na koncie MO przez stronę. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19419
  • 56140
  • 763

Prace planowane na Mój Orange

@slav72 po Twoim poście wylogowałem się z apki i zalogowałem ponownie. Działa. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13083
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

Mnie z kolei postraszyli. Chciałem poprzez zalogowaną appkę ściągnąć PDF-a z fakturą i zgodnie z tym komunikatem na mailu, że: "Załączone pliki w formacie PDF otworzysz w programie Adobe Acrobat Reader", program przekierował mnie do Orange z płatnością. Z banku blokada poszła, a na pośredniku płatności wyskoczył jakiś nieznany błąd. Tak więc, nie zachęcam do takiej kombinacji, bo w appce MO dalej wisi niezapłacona faktura. Natomiast w webowym koncie wogóle nie ma faktury. Zgłosiłem, ale to wygląda na groteskę. Grzebią i psują😊 Na szczęście, kontakt z bankiem i sprawdzanie maila uspokoiło mnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 1719
  • 3

Prace planowane na Mój Orange


@bronzubnapisał(-a)

Mnie z kolei postraszyli. Chciałem poprzez zalogowaną appkę ściągnąć PDF-a z fakturą i zgodnie z tym komunikatem na mailu, że: "Załączone pliki w formacie PDF otworzysz w programie Adobe Acrobat Reader", program przekierował mnie do Orange z płatnością. Z banku blokada poszła, a na pośredniku płatności wyskoczył jakiś nieznany błąd. Tak więc, nie zachęcam do takiej kombinacji, bo w appce MO dalej wisi niezapłacona faktura. Natomiast w webowym koncie wogóle nie ma faktury. Zgłosiłem, ale to wygląda na groteskę. Grzebią i psują😊 Na szczęście, kontakt z bankiem i sprawdzanie maila uspokoiło mnie.


Dlatego osobiście zawsze wolę płacić przez aplikację bankową owszem potrwa dłuzej bo jest księgowanie to zawsze jest pewność +dobre jest to że na fakturach jest QR code do szybkiej płatności w banku


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13083
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@Windowv2 , w aplikacji MO i na webowym koncie jest najpewniej, bo nie musisz zmieniać cyferek we fakturze😊 W aplikacji bankowej tytuł płatności zmienny jest😊