Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

Witam! Mam pytanie czy można to zmienić Jeżeli na komputerze PC zaloguję się do Mój Orange to żeby się wylogować muszę wylogowywać się dwa razy czyli wyloguj strona www.orange.pl i ponowie wyloguj dopiero załapie wyjście ze strony Mój Orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

@Anonim na forum nie zgłosisz takiej usterki. Musisz zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie.

 

edit

Sprawdziłem u siebie na komputerze i na smartfonie, różne przeglądarki. Za każdym razem wylogowanie przebiegło za pierwszym razem. 

Przeskanuje jeszcze u siebie komputer antywirusowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

@Anonim wyczyść ciasteczka, historię, pamiętanie hasła w przeglądarce. Czy sprawdzałeś na innej przeglądarce, czy też taki problem występuje?

Anonim

Nie dotyczy

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

Taak czyściłem wszystko 2 razy i dalej to samo. A wylogować też nie można z Nasz Orange białe tło jest dodam ze nie używam podkreślam nie używam żadnych AdBlokerów reklam opiero jak zrestartuję komputer PC dopiero jest jakiś stan wylgowania z Nasz Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

Mam 3 przeglądarki Chrome Firefoxa i Edge-a

Anonim

Nie dotyczy

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

I to samo...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

@Anonim na forum NO też tak mam, że często wyskakuje białe tło przy próbie wylogowania, natomiast po wpisaniu adresu w przeglądarce nasz.orange.pl dalej jestem zalogowany. Nie przeszkadza mi to, ale jak już jest problem z wylogowaniem z Mój Orange, to poważniejsza sprawa. Jeszcze dodam, że logujác się na NO korzystasz ze starej platformy, a Mój Orange to nowa platforma. Nie mają że sobą wspólnych powiązań z logowaniem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

@Anonim zgłoś na infolinii lub na czacie problem z wylogowaniem z Mój Orange. Może jakiś błąd systemowy, na serwerze itp.

Anonim

Nie dotyczy

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

Chciałbym to zgłośić do naprawy bo jest uciążliwe 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Po zalogowaniu na Mój Orange wylogowanie po 2-gim razie

@Anonim na forum nie zgłosisz takiej usterki. Musisz zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie.

 

edit

Sprawdziłem u siebie na komputerze i na smartfonie, różne przeglądarki. Za każdym razem wylogowanie przebiegło za pierwszym razem. 

Przeskanuje jeszcze u siebie komputer antywirusowo.