Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  skoro nie chcesz korzystać z Mój Orange, tak portal www jak i aplikacja, obie opcje nie są ujęte w regulaminie, to dobrowolna opcja, to pozostaje na konto @ faktura, jeśli też ci nie pasuje, to listownie i papierowe faktury, utrudniasz sam sobie życie, ale to twoja decyzja.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Ależ ja chce korzystać z portalu ale nie mogę.

 

Ja się nie rozmyśliłem nie zrezygnowałem ani nic, to Orange odciął mnie od Mój orange.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  nigdzie w regulaminie nie ma wzmianki o Mój Orange, sam piszesz że nie pasuje ci udostępnianie numeru telefonu i odbierania faktur na koncie @, jakiej pomocy oczekujesz?

Konto po usunięciu można ponownie założyć, więc to krótkotrwały problem, stara wersja aplikacji działa i będzie ci jeszcze długo działać, więc jakiś podgląd konta Mój Orange masz, do opłat za internet tylko, dostęp do Mój Orange nie jest tak potrzebny, jak byś miał abonament na telefon komórkowy czy jeszcze coś, to inna sprawa.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.


@xethnapisał(-a)

A jak to jest z obowiązkiem dostarczenia faktury Orange ją dostarcza czy nie skoro ona trafia na nieczynne konto ?


Faktura jest przesyłana na twoje konto pocztowe (@), wypada tam zajrzeć, bo to chyba ważna sprawa, płacenie za internet, chyba że uznajesz brak faktur, za brak przymusu do opłat, ale to wyegzekwuje Operator, poważnie potraktuj swoje zobowiązania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Oczekuje tego że Orange odblokuje mi dostęp do konta z którego korzystałem, nie chce tego gdzie trzeba wszystko potwierdzać kodami SMS.

 

Co do konta to czy na pewno można założyć bo jakoś mi sie nie wydaje żeby było to możliwe jak ktoś nie ma komórki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Nie, faktura nie jest przesyłana na konto pocztowe (@),

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  jeśli masz ulgi za elektronicznie przesyłane faktury, to musi na @ być słana, sprawdż Spam na swoim koncie, lub wyjaśń sprawę w BOK Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Nie jest wysyłana na @  jest tylko i wyłącznie na portalu, podczas rozmowy z konsultantem proponowano że będzie wysyłana na @ lub w formie papierowej na co się nie zgodziłem.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  to już pozostaje tylko papierowa faktura 😐

Teraz przypomniało mi się że ty nie lubisz udostępniać danych, cóż pozostaje Poczta Polska.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Mam teraz też problem bo został do usług przypisany nie mój numer telefonu i mimo że konto zostanie usunięte numer zostanie i nie można go w żaden sposób usunąć.

Jeśli chce mogę go jedynie zmienić na inny ale nie może być to coś w stylu 123123123 ponieważ musi zostać zweryfikowany przez SMS...