Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Mój Orange nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Już wiem,dlaczego mojej bliskiej osoby ,powiązanej z moim kontem nie ma na moim

Nowe /bezwzględne/ Mój Orange Smutny mężczyzna

 

Przeczytałam punkt 3  Zasad korzystania z NMO:

/ skrót też już rozumiem/

Pytania i odpowiedzi:

- czy po przejściu do NMO   będę widzieć powiązane konta?

- NIE .....

 

Jakie to przykre  Zakłopotany mężczyzna Smutny mężczyzna   Chyba trzeba stworzyć nowe i działać tu i tam.

 

- Czy będę mógł zalogować się do "starego konta" ?

- NIE......

 

o jejku,jejku..... co za .....no trudno,nie ma rady.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

 Aż się boję wylogować z Nowego MO,  bo może znowu mi się schowa?  Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange nie działa

@elka352, smutno się robi na duszy i przykro, że "staruszek" ma już inny PESELEmotikon: Smutny Siła złego na jednegoEmotikon: Smutny Co do zmiany hasła, to jest taka dostępna opcja Przypomnij hasło...jakby co. Do NMO nie dorzucę swego komentarza, ale możesz z niego też przejść na forum przez tę zakładkę właśnie. Myślę sobie, że dobre duszki zawsze coś podpowiedzą, jak będzie taka możliwośćEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Cześć, mam problem z logowaniem się do mój orange. Przy logowaniu się wpisuje dobry mail i hasło, ale nie mogę się zalogować, ponieważ pisze, że wpisałam niepoprawne dane. Zawsze używałam jednego maila w orange i jestem pewna że wpisuje dobre, a hasło też jest dobre, bo w aplikacji na telefonie potrafię się zalogować tym hasłem, ale mailem na aplikacji też nie potrafię się zalogować, jedynie numerem telefonu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2838
  • 7132
  • 186

Nowe Mój Orange nie działa


@klaudia093napisał(-a)

Cześć, mam problem z logowaniem się do mój orange. Przy logowaniu się wpisuje dobry mail i hasło, ale nie mogę się zalogować, ponieważ pisze, że wpisałam niepoprawne dane. Zawsze używałam jednego maila w orange i jestem pewna że wpisuje dobre, a hasło też jest dobre, bo w aplikacji na telefonie potrafię się zalogować tym hasłem, ale mailem na aplikacji też nie potrafię się zalogować, jedynie numerem telefonu.


Chodzi o stary Mój Orange ? Logowanie mailem jest teraz do nowej wersji MO.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Chodzi o nowe Mój Orange. Założyłam tam konto, ale ponownie nie mogę się tam zalogować, bo pisze, że wpisano niepoprawne dane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2838
  • 7132
  • 186

Nowe Mój Orange nie działa


@klaudia093napisał(-a)

Chodzi o nowe Mój Orange. Założyłam tam konto, ale ponownie nie mogę się tam zalogować, bo pisze, że wpisano niepoprawne dane.


Czyli w aplikacji MO działa, tylko na portalu nie ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Aplikacja działa, bo na niej loguje się za pomocą numeru telefonu, za pomocą maila tam też nie umiem się zalogować, a używam tylko jednego maila więc wiem, że dobry wpisuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2838
  • 7132
  • 186

Nowe Mój Orange nie działa


@klaudia093napisał(-a)

Aplikacja działa, bo na niej loguje się za pomocą numeru telefonu, za pomocą maila tam też nie umiem się zalogować, a używam tylko jednego maila więc wiem, że dobry wpisuje.


Zgłoś to np. przez czat:

https://www.orange.pl/view/kontakt

 

Jak widać są permanentne problemy z nową wersją MO 😞


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

To chyba może mieć coś wspólnego z tym, że siostrze przyszedł mail żeby potwierdziła swój mail,a ja takiego nie dostałam.

 

Katani1 dzięki za pomoc 😉