Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Kierus57Ja mam dalej darmowe polaczenie z numerem 510 100 100 bez tej aplikacji.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)


vdsl2 napisał(-a):

@Kierus57Ja mam dalej darmowe polaczenie z numerem 510 100 100 bez tej aplikacji.


@Anonim, co tak sobie sami gadacie? Może pochwal się, jak to masz bezpłatnie?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Jan1, tutaj już nie rozumiem nawet o czym piszesz teraz. Nadzieję na co? Zbiegasz całkowicie od tematu. Poza tym, jeżeli miałbym informację dlaczego obecnie jest połączenia płatne, to akurat ja bym się nie mógł nią podzielić. Wyjątk byłby tylko w sytuacji, że mógłbym to zrobić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonimnie ryzykował bym informacji. Jeszcze uszczelnią system i już nic nie będzie bezpłatne. No moze wypowiedzi na forum. Ale kto wie, co biznesmenom strzeli do głowy.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Kierus57, to jest sens rozsiewać info, czy tylko po to, by zaistnieć? Bądźcie poważni Panowie...przynajmniej na świętaEmotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonima jest sens zmieniać zasady porozumiewania się z Orange bez podania rozsądnego uzasadnienia? Nawet ludzie z Orange nie wiedzą. Mam takie wrażenie, ze nikt z opinia klientów się nie liczy. To dlaczego klienci maja sobie robić krzywdę i ułatwiać zadanie Orange? @Anonim zasugerował, że on ma kontakt bezpłatny. Cześć mu i chwała. Ja nie mam i dlatego jestem krytyczny w tym temacie. Bo na razie Orange robi wszystko, aby jego klienci w kontakcie z nimi mieli gorzej. I taka jest prawda obiektywna. I nawet nie tłumaczy dlaczego. Jako klient Orange tego nie rozumiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

I zaraz będzie info, że rozwiązaniem jest dzwonienie z innej sieci a to nie rozwiązanie. Ja osobiście za opłatą by nie narzekał o ile poszła by za tym nowa jakość np. krótszy czas oczekiwania.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)


burebusek napisał(-a):

@Kierus57, to jest sens rozsiewać info, czy tylko po to, by zaistnieć? Bądźcie poważni Panowie...przynajmniej na świętaEmotikon: Mrugający


I jeszcze jedno. Ja naprawdę nie muszę zaistnieć. To nie jest mój styl. Jak spojrzysz, ile mam wpisów i porównasz ze swoimi, to odpowiedz sobie sam.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)


Kierus57 napisał(-a):

 

I jeszcze jedno. Ja naprawdę nie muszę zaistnieć. To nie jest mój styl. Jak spojrzysz, ile mam wpisów i porównasz ze swoimi, to odpowiedz sobie sam.


@Kierus57, przepraszam bardzo, ale sam sobie zaprzeczasz. Spójrz tylko przez pryzmat jednego tematu-tasiemcowca, który był ciągnięty przez ponad 35 stron i czemu się przysłużył dla Społeczności? Aż moderator musiał ingerować. Ja bynajmniej tej filozofii i stylu, jak sam mówisz, nie powielam. Staram się, na miarę swoich możliwości oraz umiejętności, dobrze przysłużyć się komuś, kto szuka tutaj pomocy. Za to zostałem, nieskromnie przyznam, doceniony jako klient Orange. Oczywiście, masz prawo do takiej, a nie innej oceny. Stąd też, nie obrażaj się na konstruktywną krytykę swojego zachowania. PozdrawiamEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonimmój temat dotyczący światłowodu przy ul. Mysłowickiej rzeczywiście rozrósł się do dużych rozmiarów. Wszystkie wpisy świadczą o tym,że temat interesuje tzw społeczność. Gdyby nie, nie byłby tak duży. A może mi powiesz, czemu służą wypowiedzi  mające na celu wybielić lichy obraz Orange, które zamieszczasz ? Maja służyć "społeczności", a może czemu  innemu? Już raz napisałem do moderatora,ze to forum jest dla ludzi piszących dobrze i źle o firmie i jakakolwiek ingerencja tekst powinna być uzasadniona względami czysto prawnymi. W związku z tym, że bardzo się udzielasz na forum po stronie Orange, moze Ty i inni zmieńcie podpisy na " Dozgonny zwolennik Orange". Przynajmniej będzie wiadomo, z kim dyskutuję.

I mam prosbę. Zwróć się do moderatora o zamknięcie wątku "Swiatłowód przy ul. Myslowickiej", jeśli Twoim zdaniem nie służy "społeczności".