Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

Nie mogę dokonać pełnego zalogowania się w Mój Orange, ponieważ adres e-mail podany przeze mnie podczas rejestracji konta nie występuje w bazie adresów e-mail zarejestrowanych kont. Aby rozwiązać ten problem próbowałem skontaktować się z konsultantem, jednak według bota z czatu konsultacji rozwiązaniem mojego kłopotu jest zalogowanie się przy użyciu adresu e-mail, ponieważ inaczej nie mogę skontaktować się z konsultantem.

 

Konto założyłem 4 lata temu i do tej pory korzystałem bez problemu z aplikacji na telefon. Jednak w wyniku jakiejś aktualizacji tej aplikacji mój telefon nie wyszukuje jej w Google Play (próbowałem zaktualizować aplikację co wymagało jej odinstalowania i ponownej instalacji). Aplikacja nie przestała przecież z dnia na dzień istnieć - inny telefon bez problemu ją znajduje, więc moje urządzenie już nie jest przez tę aplikację dłużej obsługiwane. Minęły  1-2 miesiące i dalej nie mogę jej wyszukać, więc ten stan się już się pewnie nie zmieni. Dlatego też próbuję się zalogować poprzez komputer, jednak jak już napisałem wyżej, bez skutku.

 

Czy ostatnią opcją jest kontakt telefoniczny?

 

zd;ncz

W skrócie -  błędne koło, niemożność kontaktu poprzez stronę (by odzyskać e-mail, muszę mieć ten e-mail), aplikacja nie działa, bo mój model telefonu nie podobał się programiście piszącemu aplikację.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12  na starym koncie Mój Orange może miałeś inny@, nie ma opcji by przypisany do nowego Mój Orange @ nie działał, na czat walcz do skutku, inny problem czy coś czego automat nie zrozumie i połączy czat z konsultantem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12  na starym koncie Mój Orange może miałeś inny@, nie ma opcji by przypisany do nowego Mój Orange @ nie działał, na czat walcz do skutku, inny problem czy coś czego automat nie zrozumie i połączy czat z konsultantem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12 napisz kilka razy  ze chcesz porozmawiac z konsultantem 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12 załóż na nowo konto Mój Orange, ale przez www. Niedawno była zmiana platformy Mój Orange i trzeba ponownie założyć konto na e-mail. Po prawidłowej rejestracji będzie można również zalogować się przez e-mail w apce.

Anonim

Nie dotyczy

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12  na Android w ustawieniach Google Play, zapisz się do beta testów, może wtedy Mój Orange się pokaże w sklepie Google Play 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@AnonimJuż rozumiem co się stało i Twoja odpowiedź wraz z @ketrasaArtur mnie nakierowały. Może komuś się to przyda - w moim przypadku w przeszłości kilka numerów zostało zarejestrowanych na jedną osobę (no bo SMS-a łatwiej było wysłać niż iść specjalnie do salonu czy innego punktu gdzie by to zrobili). W wyniku tego tylko 1 adres e-mail obsługuje wszystkie te numery i można sobie przełączać, które konto chce się sprawdzić. Dlatego też mój stary e-mail już nie jest wykorzystywany i formularz logowania go nie wykrywa. Znalazłem e-maila od tego "głównego" konta i on służy do logowania się. Dziękuję odpowiedzi, naprawdę pomogliście.

 

Odnośnie zapisu do beta testów. Niestety w opcjach sklepu Google jest tylko opcja do wypisania się z już pobranych eksperymentalnych aplikacji, natomiast próba wyszukania aplikacji Mój Orange w tych w wersji beta się nie powiodła. Ale już mniejsza z tym, bo chodziło mi o jakikolwiek dostęp do konta.

Anonim

Nie dotyczy

Nie znaleziono podanego adresu e-mail

@ofmu12  fajnie że problem rozwiązany, ja zapisuję wszystkie konta, bo masa tego i spamiętać nie idzie.