Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

W wykazie połączeń od 23.11 nie wyświetlają się połączenia z internetem na wszystkich moich numerach. Ktoś też tak ma, czy jak zawsze tylko u mnie ten problem ?

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

@Katani1 , sorki...pomyliło mi się. Sprawdzę jeszcze raz.

Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

@Katani1  mam tak samo, bug jest ewidentny, korzystałem po tej dacie z LTE, jednak na 23.11.2019 kończy się historia (Dane Mobilne), bo połączenia telefoniczne są pokazane ok 😉

Co ciekawe w testowej aplikacji MO, poprawnie historia (Dane Mobilne) jest pokazywana, łącznie z dzisiejszym dniem, zero luk, tak jak na portalu www NMO 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

U mnie na niektórych numerach też tak się dzieje. Połączenia i SMS-y normalnie są rejestrowane, natomiast brak jest spisywania transmisji danych. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

U mnie ta sytuacja nadal trwa, rozmowy i sms są w historii, danych mobilnych brak po dacie 23.11.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

@Anonim zgłaszałeś do BOK?

Ja na razie nic jeszcze nie robiłem w tej sprawie. Ale skoro nie tylko u mnie jest ten problem, to trzeba zgłosić. Dużo zmian na koniec roku i coś się znowu wykrzaczyło.

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

Nie zgłaszałem bo nie śledzę zużytych GB, mam ich masę, przepadną chyba szybciej, zresztą konto NMO już mi raz się wysypało, wolę jak mi tam nie grzebią bez potrzeby, jak będzie coś ważniejszego to zgłoszę wtedy @ketrasaArtur  😉

Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

Problem z wykazem Danych Mobilnych, nadal jest i przeniosłem się na 2 fonach do testowej aplikacji MO, niby nie śledzę zużycia Danych Mobilnych, ale jednak doskwierać zaczął mi ich brak, od 23.11. 2019 rejestr się nie pokazuje, NMO i beta aplikacja MO to pokazują.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

@Anonim od wczorajszego wieczoru zauważyłem, że wykaz transmisji danych jest już dostępny. Dziś ponownie sprawdziłem i mam w apce na bieżąco aktualizowane.

Anonim

Nie dotyczy

Nie wyświetlają się połączenia z internetem w aplikacji MO 4.14

@ketrasaArtur  wierzę na słowo, że już wszystko ok, nie chce mi się przeinstalowywać aplikacji, do Lutego i tak nie będę aktywował nic 😃