Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Tak komórka jest aktywna bo cały czas  z niej korzystam, wiec nie wiem gdzie jest problem 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Ja rozumiem, że Orange chce iść śladami Play i zamknąć bezpłatną bramkę internetową?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@sobmar  

 Jeśli bramka zostanie przywrócona, to będzie działać na wcześniejszej stronie bramki - taką mam wiadomość Emotikon: zakłopotany

Na obecną chwilę  nie ma niestety więcej informacji na ten temat.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Jeszcze kilka dni temu dało się wejść chociaż na bramkę MMS, a widzę że dziś już  tak samo jak na stronie bramki SMS pojawił się komunikat "Trwają prace serwisowe...". Chyba rzeczywiście Orange będzie likwidował te bramki , bo nie wierze że prace serwisowe mogą trwać już 3 miesiące jak nie lepiej 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@sobmarnapisał(-a)

Ja rozumiem, że Orange chce iść śladami Play i zamknąć bezpłatną bramkę internetową?



Tyle że Play nigdy nie miał darmowej i ogólno dostępnaj bramki. Orange miał od zawszę i nawet udostępniał skrypt żeby można było sobie bramkę wstawić za darmo na swoją stronę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)

@sobmar  

 Jeśli bramka zostanie przywrócona, to będzie działać na wcześniejszej stronie bramki - taką mam wiadomość Emotikon: zakłopotany

Na obecną chwilę  nie ma niestety więcej informacji na ten temat.


Skąd taka wiadomość?

A jest robione coś żeby działała?

Bo powyższe stwierdzenie jest typu: jak będzie padać to będzie padać 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@P-Jnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@sobmar  

 Jeśli bramka zostanie przywrócona, to będzie działać na wcześniejszej stronie bramki - taką mam wiadomość Emotikon: zakłopotany

Na obecną chwilę  nie ma niestety więcej informacji na ten temat.


Skąd taka wiadomość?

A jest robione coś żeby działała?

Bo powyższe stwierdzenie jest typu: jak będzie padać to będzie padać 😄


Ano @P-J dowiedziałam się u źródła - ot weszłam na czat i po prostu spytałam. Każdy z Was zainteresowany " bramką " powinien wg. mnie zrobić to samo Emotikon: Mrugający

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange




@wscieklaewkanapisał(-a)

@P-Jnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@sobmar  

 Jeśli bramka zostanie przywrócona, to będzie działać na wcześniejszej stronie bramki - taką mam wiadomość Emotikon: zakłopotany

Na obecną chwilę  nie ma niestety więcej informacji na ten temat.


Skąd taka wiadomość?

A jest robione coś żeby działała?

Bo powyższe stwierdzenie jest typu: jak będzie padać to będzie padać 😄


Ano @P-J dowiedziałam się u źródła - ot weszłam na czat i po prostu spytałam. Każdy z Was zainteresowany " bramką " powinien wg. mnie zrobić to samo Emotikon: Mrugający

https://www.orange.pl/view/kontakt


Napisałem przez czat i faktycznie niby piszą że naprawiają.

Tylko na ile można w to wierzyć? Bo raczej wątpię żaby taki konsultatnt miał kontakt z osobami ktre się tym zajmują. Ale bądźmy dobrej myśli 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

► Poprawiono czytelność wpisu - Moderator Wiktor ◄

 

@P-Jnapisał(-a)



@wscieklaewkanapisał(-a)

@P-Jnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@sobmar  

 Jeśli bramka zostanie przywrócona, to będzie działać na wcześniejszej stronie bramki - taką mam wiadomość Emotikon: zakłopotany

Na obecną chwilę  nie ma niestety więcej informacji na ten temat.


Skąd taka wiadomość?

A jest robione coś żeby działała?

Bo powyższe stwierdzenie jest typu: jak będzie padać to będzie padać 😄


Ano @P-J dowiedziałam się u źródła - ot weszłam na czat i po prostu spytałam. Każdy z Was zainteresowany " bramką " powinien wg. mnie zrobić to samo Emotikon: Mrugający

https://www.orange.pl/view/kontakt


Napisałem przez czat i faktycznie niby piszą że naprawiają.

Tylko na ile można w to wierzyć? Bo raczej wątpię żaby taki konsultatnt miał kontakt z osobami ktre się tym zajmują. Ale bądźmy dobrej myśli 😉

Konsultanci raczej wiedzą więcej niż my @P-J 
Myślę, że nas czytają również inni spece od naprawy - a z drugiej strony gdyby mieli likwidować " bramkę " to po prostu napisaliby na stronie, że " bramka " z dniem tym i tym przestaje istnieć Emotikon: zakłopotany
Przynajmniej tak powinno być wg. mnie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Zgadzam się, że tak powinno być, gdyby chcieli likwidować bramkę, ale ja już w swoim życiu miałem do czynienia z wieloma sytuacjami, w różnych dziedzinach, gdzie nawet przez wiele miesięcy ludzie byli wodzeni za nos, a na koniec się dowiadywali, że czegoś jednak nie będzie, że coś nie będzie działało. Ponadto, nie wiem, co Orange by chciało zmienić/wprowadzić w przypadku bramki, żeby prace serwisowe miały trwać tak długo. Co więcej, to jest mocno nieprofesjonalne z ich strony. Jeśli przygotowują nową wersję bramki, to się to robi bez wyłączania obecnej. Wyłącza się dopiero wtedy, kiedy trzeba uruchomić nową - to powinno zająć maksymalnie dzień lub dwa, taka podmiana. Gdyby to była płatna usługa, nikt by sobie nie pozwolił na jej wyłączanie na wiele tygodni. 😉

 

Co do konsultantów, to ja im średnio wierzę w kwestiach technicznych. W przypadku co najmniej kilku spraw, o które ich pytałem, wysyłali mnie od razu na infolinię techniczną, nawet nie próbując pomóc, a jedna ze spraw skończyła się dopiero, gdy zadzwoniłem na drogą linię Orange Expert (na szczęście pieniądze za połączenia mi potem zwrócono). Na mój gust, oni mają wiedzę przede wszystkim sprzedażową i o funkcjonalnościach portalu Orange wiedzą często mniej, niż jego użytkownicy. 😉

 

Tak więc, ja jestem mocno sceptycznie nastawiony do tego, co się obecnie dzieje z bramką, ale pożyjemy, zobaczymy. 🙂