Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multi Box problem


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Multi Box problem

Proszę o pomoc dostaję co jakiś czas na tel. sms-a z autoryzacyjnym kodem tymczasowym. Czy ktoś próbuje mi się włamać na skrzynkę e-mail? Podobno w Orange Multi Box można sprawdzić z jakiego IP były ostatnie logowania, może ktoś mi napisać jak to zobaczyć?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Multi Box problem

Po zmianach w lipcu tego roku takiej opcji już nie ma. W nowej wersji ustawień nie ma takiej zakładki.
Anonim

Nie dotyczy

Multi Box problem


Edit napisał(-a):

Proszę o pomoc dostaję co jakiś czas na tel. sms-a z autoryzacyjnym kodem tymczasowym. Czy ktoś próbuje mi się włamać na skrzynkę e-mail? Podobno w Orange Multi Box można sprawdzić z jakiego IP były ostatnie logowania, może ktoś mi napisać jak to zobaczyć?


@Edit, gdzieś znalazłem taką podpowiedź:"po zalogowaniu wejdź w OPCJE -> ustawienia skrzynki e-mail -> po lewej stronie będziesz miał Statystyki konta, pojawi Ci się "Ostatnie wizyty na poczcie" i tam m.in. masz adresy IP z których były logowania do Twojego konta."


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Multi Box problem

@Edit Czy któraś z powyższych odpowiedzi wyjaśniła Ci sprawę, jeśli tak oznacz ją proszę jako rozwiązanie, to pomoże innym użytkownikom. Szczęśliwy mężczyzna