Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange nie działa 2020


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mój orange nie działa 2020

Od ponad roku nie można zalogować się do mój orange z przeglądarki. Sprawdzane na różnych komputerach. Przy logowaniu pokazuje błąd 404. Zakładanie konta pokazuje błąd wewnętrzny. Próba logowania przez symulowany zakup abonamentu pokazuje "nie można zweryfikować rynku".

 

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6565
  • 16366
  • 88

Mój orange nie działa 2020

@rafii  Witam  najlepiej jak zgłosisz na Bok Orange  na czacie lub na infolinii 510100100 bo to co masz jest jakiś błąd . https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Mój orange nie działa 2020

@rafii jak dużo numerów masz na siebie zarejestrowanych?

Czy od dawna jesteś klientem Orange?

Czy w tym czasie były numery, z których już sie nie korzysta i zostały wyłączone?

W tym przypadku będzie trudno poprawić działanie konta i bez reklamacji i zgłoszenia się nie obędzie, jak napisał @Citi2017.

Napisz na piwyższe pytania, to postaram się coś więcej podpowiedzieć. Jestem w pidobnej sytuacji. Trzeba się też uzbroić w cierpliwość, bo to długo potrwa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mój orange nie działa 2020

Nawet tutaj mam problemy z napisaniem i zalogowaniem. W całej historii orange to 2 neostardy, 2 abonamenty i chyba 3 numery na kartę. Całość sięga połączenia tp z Orange - praktycznie same początki mój orange. Jakieś sugestie jak to rozwiązać? Rok temu prosiłem o wykasowanie wszystkiego,ale miałem się wstrzymać z uwagi na błędy mój orange, a mój nowy orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mój orange nie działa 2020

Zakładałem tu nowe konto a pokazuje że jestem na poziomie 6. Logowanie 2 razy nieudane a za 3 razem bez problemów. Ps kont na każdej usłudze w starym mój orange jest ok 7-8 już stradzilem rachubę 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Mój orange nie działa 2020

@rafii u Ciebie jest trochę inny problem. Wspólną sytułacją jest, że posiadamy usługi jeszcze z czasów tp. 

Trzeba złożyć zgłoszenie do działu technicznego przez czat lub infolinię o naprawienie konta. Opisz całą sytuację, jak tu na forum i niech sprawdzają i naprawiają usterki z Twoim kontem w Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mój orange nie działa 2020

Rano zadzwonię i dam znać jak poszło. Nie jestem pewien ale chyba kiedyś próbowałem i udało się rozwiązać problem (na jakiś okres czasu). Wszystko działa w aplikacji mobilnej, ale każde z obecnych kont muszę logować osobnym loginem. Ach... Czasami człowiek zastanawia się czy warto było korzystać z internetu od 1998r, chociaż jest co wspominać... Początki hejtu i znajdowanie stron z katalogów bez użycia wyszukiwarek.... Typu NetSprint... Przepraszam - wpominanie jest dobre :catwink: 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Mój orange nie działa 2020

@rafii liczę, że uda się załatwić Twoją sprawę. Podczas rozmowy staraj się wyczuć, czy konsultant jest kompetentny i chętny do pomocy. Jak wyczujesz, że nie bardzo wie o czym rozmawiasz lub poprosi wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, to poproś o przełączenie do innego. Inaczej szkoda czasu na tłumaczenia, a zgłoszenie wykona błednie lub nie tam gdzie potrzeba.

Do takiej sprawy trzeba dużo czasu i cierpliwości. W zgłoszeniu poproś o odpowiedź głosową, to przynajmniej jakieś dodatkowe sprawy się wyjaśni. Jak zdecydujesz się na odpowiedź SMS-em lub e-mailem, to w przypadku nie załatwienia sprawy trzeba znowu dzwonić na infolinię.

 

Stare czasy również miło wspominam. Te lata to internet wdzwaniany i kosmiczna prędkość 32-56 kbit/s 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Mój orange nie działa 2020

Pozdrawiam magicznym hasłem: PPP i 22222222