Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Mój Orange

@fajera63 jeżeli masz problem z kontem Mój Orange, to zgłaszasz reklamację, czat, infolinia i jeśli chcesz skorzystać z promocji oferowanej tylko w apce, to z numerem reklamacji kontaktujesz się z konsultantem i przedstawiasz sprawę braku uzyskania promocji. Konsultant w odpowiedni sposób reklamacyjnie zapewni promocję.

Sam kilka razy korzystałem z takiego rozwiązania. Nawet jak trzeba było doładować konto z apki, aby zyskać powiększony pakiet GB, to na polecenie konsultanta doładowałem zdrapką, a konsultant przyznał wymagane GB.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Mój Orange

 @Anonim a propos rekompensat za niedziałające MO 😆. Od dwóch miesięcy nie mam dostępu do zakładki "dla Ciebie" w aplikacji Mój Orange. Nie mogę starać się o jakieś gratisy, rabaty, bo nie wiem co Orange ewentualnie przez te tygodnie przygotowało dla mnie w zakładce Dla Ciebie.😁

 Edit

 Już dwukrotnie to zgłaszałem na czacie, i nadal nie działa zakładka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Orange

@fajera63 , zaproponuję Ci taki prosty trik, polegający na spytaniu konsultanta na czacie, żeby przedstawił(a) i dowodnie pokazał(a) ofertę specjalnie dla Ciebie, bo Ty nie masz wglądu do tej zakładki. Coś z tego powinno się "urodzić" i rozjaśni się (być może) w temacie. To nic nie kosztuje😊...chyba, że czas to też u Ciebie pieniądz😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Mój Orange

 @bronzub , @Anonim Właśnie skończyłem czat z panią konsultantką, nie ma wglądu na minione prezenty i oferty specjalne w zakładce Dla Ciebie, ale doładowała 7GB i zrobiła ponowne zgłoszenie na niedziałającą zakładkę.😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Orange

Ooo! Można, jak widać na Twoim przykładzie @slawmog 😊 Dwa w jednym, czyli jest szansa, że i reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Trzymam kciuki😊